
Hoi Diana en Shahram,en prachtige Disha, Ik wens jullie hele fijne Kerstdagen,en een heel Gelukkig en Gezond Nieuwjaar! Veel liefs Brigitte en Hondjes
Log in om een krabbel achter te laten.

Hoi Diana en Shahram,en prachtige Disha, Ik wens jullie hele fijne Kerstdagen,en een heel Gelukkig en Gezond Nieuwjaar! Veel liefs Brigitte en Hondjes

Waah zo'n leuk snoetje zeg! Haha! Ik vind het ook super leuk dat je hondje op de dag geboren is wanneer het mijn verjaardag is :D

Leuk jullie wonen vlakbij. Ff checken wie Kluifs vriendje wil worden. Poot

wow ! mooi !!

Hoi Diana, Om eerst te beginnen BEDANKT dat je me toegevoegd hebt in je vriendelijst. Ik heb net je foto's bekeken,zo wat is het een mooie Chihauhua,daar moet je heel erg trots op zijn. Groetjes Anita en een pootje van Cismo..

wat een schatje!

He diana leuk dat je me hebt uitgenodigd haha,heb je geaccepteert hoor en effe een kijkie op je profiel gedaan.Lief hondje man.Echt een schatje.mooie foto's ook.Groetjes en een dikke lik van Rasha.

wat eeen leuk fotos lief gr janny

wat een super mooie profiel foto/tekening heb je zeg! :D leuke chi :)

Wat een lekker ding zeg, mooie naam heft hij ook! :-)

wat een schatje

inderdaad een extreem mooi hondje!!! Wauw!!

hallo wat een dotjes zo op de foto's groetjes desiree

hoi diana wat een moppie zeg hihi als andere hondjes zie hihihi poot van banjer janny

wat een lief schatje(het hondje he) ;-)) groeten Marie-Paule

wat een lieferdje is jullie hond zeg!!

wat een schatje!! pas maar goed op dr! groetjes

wat een kanjer zeg...!!!!

Hoi Diana, Om eerst te beginnen BEDANKT dat je me toegevoegd hebt in je vriendelijst. Ik heb net je foto's bekeeken,zo wat is het een mooie Chihauhua,daar moet je heeeeeeeeel erg trots op zijn. Ik zou het zo KOPEN DISHA hele aparte naam,mooi. Ik ben echt jaloers,het zal wel passen tussen mijn dwergpinschers,dat weet ik wel zeker Ha Ha Ha. Nogmaals ben er maar heel trots op. Groetjes Jolanda en de dwergjes.

Hoi, wat een lekkere diertjes hebben jullie,om verliefd op te worden. Groetjes Ineke en Lotte

hallo. wat een mooie hondjes hebben jullie zeg toppie. bets en bean