
sorry kwas te vlug kbedoel prachtig x
Log in om een krabbel achter te laten.

sorry kwas te vlug kbedoel prachtig x

^rachtig x

och zo een mooie prachtige vlindertjes(zou er verliefd op worde lol) :-)

Prachtige vlindertjes daar bij jou! Hoeveel wegen ze ? En dat van die poezen, fijn mens ben je. Pootje van Lance the boss (denkt hij)

Ga ik later eens priberen om opnieuw lid te worden. Foto's lukt niet want dan moet ik op de pc en daar lukt het inloggen niet. Dit is de ipad en die opent standaard ook al sluit ik de pagina. Waar komen jou vlinders vandaan?

Ja dank je, twee is zo leuk! Het lukt mij maar niet om lid te worden, ik heb mijn pogingen gestaakt. Jij hebt ook echt schatjes! Eentje van mij heeft helemaal een zwart koppie. De ander is een tricolor.

twee prachtige vlinderhondjes mooi! ik heb genoten van de foto`s op jou profiel-groetjes

Heei, sorry voor de late reactie. Mijn ouders vonden het te ver weg. Erg jammer. Bedankt voor het melden! Groetjes Lisanne

Wat heb je twee schitterende meiden!!! Erg mooi om te zien!

Hoi Ingrid, ik woon aan de Vijverberg, lekker wandelen daar met Sem. :)

ja vnd ik zelf ook, weet niet of ik er veel tijd voor ga hebben want mijn opleiding begint weer bijna.

hihhi nu las ik over jouw 2e berichtje heen! ook beetje kippig!

hoi hoi, mijn naam is Irina, heb ik idd nog nergens gezet. Maar leuk joh, bergen op zoom. Woon je daar allang? Ik woon hier met mijn zoontje van 5 sinds een jaartje nu, we komen van Zeeland en hebben het hier hartstikke naar ons zin. groetjes Irina

hoi hoi! Thanks voor je vriendenverzoek. Leuk dat je ook in Brabant woont??? waar als ik vragen mag??? misschien een keer een wandelingetje met de doggies....je hebt wel een droppie van een hondje om te zien hoor! groetjes Irina

Hoi Ingrid, bedankt voor je vriendenverzoek! Wat een mooi, lief hondje is Lindy! Ik smelt gewoon helemaal weg. Ik kom oorsponkelijk ook uit Brabant, maar woon al heel lang in Utrecht. Groetjes van ons!

heej, mijn vlinderhondje komt uit soerendonk, waar komt de van jou vandaan?? welke club is dat dan?? groetjes mèlanie

Mooi hondje is Lindy, vlinders zal ik wel altijd leuk blijven vinden, we hebben ze jaren gehad en hadden ook af en toe nestjes, mijn eerste vlinderhondje Binky leek precies op jou hondje, alleen iets minder franje aan de oren, heb nog wel foto`s, zal er eens wat scannen. Binky is helaas maar 1 jaar en 3 maanden geworden, gegrepen door herdershond uit de buurt, moest ingeslapen worden.

wat een schoonheid is lindy..

Dank je wel voor het welkom Willemijn. Moet nog even uitzoeken hoe het allemaal werkt maar dat is een kwestie van proberen denk ik hahahaha xxx

Ingrid, welkom hier op het forum, en dank je wel voor je vriendenkring.