Wat Marian Schouw deed

Krabbels
Het gastenboek van Marian Schouw

Log in om een krabbel achter te laten.

Agosh... Verschrikkelijk altijd om dat soort verhalen te horen! Maar precies wat je zegt met veel liefde en geduld kom je er wel. Neem aan dat die dus ook niet van een al te beste fokker afkomt? Gezien het feit dat die al zoveel families heeft gehad in een jaar tijd. Dat sommige mensen honden als 'vervangbare dingen' blijven zien kan ik me maar niet voorstellen. Maar goed is misschien ook maar goed ook. Nou hij is nog jong dus hopelijk kan je nog heel wat jaartjes van 'm genieten nu hij heerlijk op z'n plek is bij jou!

Bedankt! Heb 2 Shelties (moeder en dochter), 1 chihuahua en sinds vorige week een Chinees Naakthondje (powderpuffje) dus ben nogal nieuw in dat ras. Is de jouwe nou een hairy hairless of een puffje dat kon ik zo snel niet zien aan je foto's? Hoe dan ook heel veel geluk en succes toegewenst met alle hondjes, en wie weet nog eens tot ziens ergens.

Bonny en Puk · 31 jan 2012

Wat zijn die botten die je kunt ontvangen? (jij hebt er 14)

Bonny en Puk · 31 jan 2012

Ik zag jou plaatje op Facebook voorbij komen en dacht: laat ik eens kijken wat het is. Maar wat een handig platform dit!

^