Krabbels
Het gastenboek van marije

Log in om een krabbel achter te laten.

Esther · 28 okt 2011

Mooie foto´s van een mooie hond:D Mag ik vragen wat jullie voeren????

Esther · 26 okt 2011

Hoihoi, heb je niet wat meer foto's van Lynn? Zo jammer dat je er maar 2 op je profiel hebt staa. Gr. Esther

Aurélie & Jules · 30 jun 2011

hallo, ik las dat je hond ook in volle puberperiode is. Ik wou je gewoon even steunen want wij zitten in zelfde periode :) het is niet altijd evident. opspringen en bijten enzo...grr, dat dat maar rap voorbij is :)

Esther · 25 jun 2011

Hoi Marije, hoe is ie nu met Lynn? Ik zou me nog niet zo druk maken hoor over het gevecht van Lynn met de trap;) Ze is nog jong en gewoon lekker ondeugend:D

Esther · 10 mei 2011

Wat een mooie herder heb je. Ga je ook lekker sporten met haar als ze ouder is? Schitterende honden zijn het. We denken er zelf ook over om in de toekomst een DH te nemen. Heerlijke honden om mee te werken. Geniet lekker van je mooie Lynn.

Ine · 15 apr 2011

Mooie herder! Zo donker is wel het mooist. De onze is iets lichter. Geniet er maar veel van.

Roos' & Max' · 5 apr 2011

Hee! word lid van de Duitse Herderclub!!! Groetjes en veel plezier met je mooie pupje

Roos' & Max' · 2 apr 2011

Haha, dankjewel!! Jij hebt ook echt een prachthond zeg!!! Groetjesss

marije · 25 mrt 2011

het is een duitse herder! heb er maar ff een nieuwe foto opgezet, want ze groiet zo hard!

martijn-kayleigh · 25 mrt 2011

heel mooi pupje. prachtig die overloop van kleur op de pootjes en net als de mijne van die mooie blauwe kijkers in de flits van de camera.

rahanna & elv · 24 mrt 2011

ik kan hem niet al te goed zien op het kleine plaatje, maar wat een schattige hond! wat voor soort is het?

^