Wat Linda en Nousya deed

Krabbels
Het gastenboek van Linda en Nousya

Log in om een krabbel achter te laten.

Mirjam · 26 jul 2012

Leuk hondje heb je! Ik vind je hondje trouwens meer lijken op een maltezer bichon frisé kruising, door die schattige krulletejes;) Kwam er laatst ook achter dat mijn maltezer plukkie eigenlijk wat meer op een witte havanezer lijkt;)

heey linda, dankjewel :D ik ben ook erg blij met hem :D nee de andere malthezers bij mijn foto`s zijn familie van mijn malthezer. het zijn de vader en het zusje van die van mij. jij hebt ook een leuk wit bolletje hoor :D Liefs Bernadet!

Mirjam · 22 sep 2011

dank je, ik gebruik eigenlijk geen middeltjes voor de oogjes, ik kam de klontjes er uit met een vlooienkammetje en knip de haartjes soms weg onder de oogjes. :)

Romy en Joep · 31 jul 2011

Ja honden mogen op het strand gewoon los. En Joep vindt dat heel erg leuk!

Romy en Joep · 27 jul 2011

Ik heb ook een fietsmand, en ik ga wel eens naar het Hoevelakense bos en naar het hondenstrand hier in Nijkerk. Joep is nu 2 jaar.

Romy en Joep · 26 jul 2011

Hee, jou hond lijkt heel erg op die van mij. En ik woon in Nijkerk dat is vlak bij jullie. Waar ga jij graag wandelen in de buurt?

Marlies Schaap · 23 jul 2011

wil jij mijn vriendje worden Nousja pootje en likje van Bibi

Hoi. Ik had je al geantwoord, met Adobe photoshop. Ik doe de opleiding media vormgever of grafisch ontwerper. Dus uiteindelijk word dat soort dingen bewerken mijn beroep. Groetjes.

dank je wel ! jou hondje is ook erg mooi ! welk ras is het ? mijn hondje is een kruizing tusen een shi tzu en een malthelxer

Japjes · 29 dec 2010

dank je wel!jij hebt ook een schatje

Romy · 29 dec 2010

Hoi Nousya als ik een foto toestel zie draai ik me om en de flits moet ik al helemaal niet Mijn baasje maakt nu alleen nog foto's met haar mobielletelefoon die maakt geen geluid en dan heb ik het niet door Ha Ha pootje Sammy

Jorich · 12 dec 2010

Wat een mooi wit bolletje! Onze JJ valt ook niet op in de sneeuw. Veel geluk!

^