Krabbels
Het gastenboek van Pelle Bijke

Log in om een krabbel achter te laten.

Trijneke · 5 nov 2010

Wat leuk dat jullie hond (deels) ook Pelle heet ! En Bijke maakt het een beetje Fries, dat is de Stabij ook dus leuk en origineel !

inge · 21 okt 2010

dankjewel!!!! Was die focus maar altijd zo sterk *droom* ;-) haha! Mijn kleine testosteronballetje.... Groetjes!

Mick en Pieter · 27 sep 2010

Hoi Bedankt voor jullie berichtje! WIj zijn altijd op zondag te vinden in het Oostrandpark in Lelystad. Meestal in de ochtend. Dan laten we de schapen lekker grazen en probeer ik Mick te trainen. Altijd leuk als er mensen komen kijken.

Gea · 23 sep 2010

Ja, dat klopt helemaal. Tja, waarom... we zijn gewoon gek op honden. Overdag zijn ze gewoon allemaal bij ons in huis en 's nachts gaan de jongste honden in hun eigen kennel in de schuur. Met uitlaten gaan ze gewoon allemaal los mee, geen probleem ze luisteren goed.

profiel verwijdert · 8 sep 2010

hoi! wat leuk nog een stabij, krijgen we nog wat foto`s,?? ik ben zo vrij-en nieuwschierig naar jou boef! en welkomkes hier

^