Krabbels
Het gastenboek van Magda

Log in om een krabbel achter te laten.

Iris ~ Rivka & Talou · 7 jan 2012

Bedankt voor je krabbel. Het kost ontzettend veel tijd die kittens, maar het is ontzettend leuk en dankbaar werk. Ik kan niet wachten om een eigen hondje te kopen. Ik ben iedere keer mijn mail aan het cheken op een berichtje van de fokster. De teef is namelijk nog steeds niet loops. Maar ik heb geduld. Het moet natuurlijk op een gezonde en goede manier verlopen

Pepijn & Otis · 12 dec 2011

Dank je! Die van jou zijn ook pláátjes! Ben gek op choc & tan, de vader van Pepijn is ook een chocolaatje. Groetjes Leila en de teckelmeneren.

Dank je wel Magda! Ik ben ook zo blij met mijn lieve hondenkindjes, wat een vreugde en liefde brengen ze elke dag weer... Dat herken je vast en zeker :o) Uitkijken naar een versterking van de roedel is zeker groot feest... Gelukkig heb ik veel geduld, dat is wel nodig als je een jaartje moet wachten haha! Maar geduld wordt altijd beloond zeggen ze toch?

Jenny&Bonny · 25 feb 2011

Hoi Magda, fijn dat je ons vriendinnetje wilt zijn op dit leuke forum.

Roos · 30 nov 2010

Wat heb je een geweldig stel Teckels!!! Wij hebben een Langhaar Dwergje, Ruby. Ook zo,n heeeerlijk ding! Vorig jaar zijn allebei mijn Teckeltjes Lewis en Zoe op 21 December overleden...:( Geef je kanjers een dikke knuffel van me.

Petit · 21 okt 2010

Awhh, je hondjes zijn mooi!!

oukje · 4 jul 2010

Ja Magda we hebben zeker leuke hondjes!!

Japjes · 3 jul 2010

dank je wel voor je krabbel gr marscha

Japjes · 2 jul 2010

ooooooooooh lief. veel plezier op het forum

oukje · 2 jul 2010

Hoi leuk dat je er ook bent veel plezier hier! groetjes Petra (Oukje)

^