
Xantos ziet er geweldig uit! Genieten van het puppy zijn want ze zijn zo snel groot. Onze DH is nu 10 maanden en al een 'reus'. :-)
Log in om een krabbel achter te laten.

Xantos ziet er geweldig uit! Genieten van het puppy zijn want ze zijn zo snel groot. Onze DH is nu 10 maanden en al een 'reus'. :-)

Mooie duitse herder. Ik heb er zelf ook twee. Omdat ik helemaal weg ben van dit ras(al vanaf toen ik klein was). Veel plezier met Xantos!

Wow. Wat een mooie hond! Ook super mooie foto`s. Op deze hond moet je echt heel zuinig zijn! Want jou`n hond is echt bijzonder mooi! Liefs mandy en een pootje van astra!

Wat een onzettende leuke hond heb je. Ik heb nu zelf 3 kleine hondjes , maar ben van kinds af aan opgegroeid met duitse herders. Fantastische dieren! Vroeger toen ik klein was en overdag moe was ging ik bij Tosca(onze toenmalige duitse herder) in de mand liggen om een tukkie te doen:)

kei lieve hond!!!

wat een poepie!!!!!!!!!!!!!gr marscha

echt een prachtige kop je herder pup!!

Dank je Brenda voor je krabbel.xantos ziet er ook lief uit, echt lief koppie

nog een oplossing gevonden voor je 2 dagen bench? zou me er niet druk om maken hoor, me zus heeft 2 honden 1 pup en 1 van 3 jaar , zijn bijde 2 dagen per week alleen, pup in bench oude hond los, gaat hardstike goed,en los lopen buiten bench bouwd ze gewoon op ;) het is rot maar kan wel hoor! succes ermee

leuke hond, veel plezier ermee

ik ben helemaal gek van duitse herders en vind die van jou echt een beauty hoor!!!

Je duitse herder is echt een poeppiej!!:D