Krabbels
Het gastenboek van Zita

Log in om een krabbel achter te laten.

kiiimsx3 · 20 aug 2010

ps jou woefke heeft een heel koddig koppieke ;) x

kiiimsx3 · 20 aug 2010

ik heb jou krabbel wat laat gezien hij is een kruising tusse een chow chow en golden retriever groetjes x

~ Eveline en Zita ~ · 27 mei 2010

Hoi! Jaja, het is ook een Zita geworden. Mijn vriend en ik vonden het beiden een hele mooie naam. En nu ze er is, kan ik me geen andere meer voorstellen. Groetjes, Eveline en Zita

~ Eveline en Zita ~ · 14 apr 2010

Ze blijft mooi hoor, ookal is ze nu wat groter! Zeker de foto waar ze zo mooi zit in het zonnetje. Heel leuk! En de foto waar ze rent in de sneeuw als pup, met haar oortjes die wapperen,hihi grappig ;)

~ Eveline en Zita ~ · 13 apr 2010

Genieten zal ik heel zeker doen! Want ik kan het me goed voorstellen, dat het snel gaat. Ik zie het bij Zita, op je profielfoto nog zo'n klein bolletje wol, en nu waarschijnlijk al een mooie jongedame :)

~ Eveline en Zita ~ · 13 apr 2010

Hele mooie golden heb je hoor! Als ik dat lieve koppie zie, kan ik bijna niet meer wachten tot onze kleine meid komt! Groetjes Eveline

Jessica · 20 feb 2010

oh wat een mooi en schattig hondje,, goldens lijken me zalige beestjes... groetjes

astrid · 7 feb 2010

wat een lievertje.. grapig dat ze zita heet en ons hondje sita heet.. nou groejes

Sherilyn en Jazzy · 7 feb 2010

vergeten te zeggen wie de ouders nou zijn. fanny is haar moeder en jill is de vader :D

Sherilyn en Jazzy · 7 feb 2010

de vader en de moeder van ziggy waren super licht :D . ik zal de site wel doorsturen. www.eagerhearts.com

Senna · 6 feb 2010

Senna is ook 4 maanden! Wat een lieverd Zita

^