vermist--gevonden
5 reacties
Ik heb een nieuwe Facebook pagina waar je kan melden indien je een dier gevonden hebt of jou dier vermist is .Â
https://www.facebook.com/gevondenvermist
Deze pagina heb ik gemaakt omdat ik weet wat een vreselijk gevoel het is om je dier kwijt te zijn :(
Dit onderwerp staat op slot
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "vermist--gevonden" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
Cassy, niet gemeen bedoeld, maar er zijn heel veel van dat soort pagina's. Zoals bijvoorbeeld "waar is onze Angel".
mooi idee , hoop alleen dat ik er persoonlijknooit gebruik van hoef te maken,hoogstens voor een gevonden hond maar nooit om een vermissing van mijn hond op te moeten geven. veel succes. Hein.
Hoop ik natuurlijk ook voor jou.
Cassy, ik begrijp dat je iets wilt betekenen voor dieren. Maar internet staat al zo vol van die dingen... waarom vraag je niet om mee beheerder te worden op een bestaande groep van vermiste/gevonden dieren? Het wordt anders echt onoverzichtelijk voor mensen om een gevonden dier te melden, of om te melden dat hun huisdier verloren is.
Dit onderwerp staat op slot
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "vermist--gevonden" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
De HondenPage maakt gebruik van cookies.
Dit zorgt er voor dat onze website voor jou als bezoeker beter werkt. Daarnaast gebruiken wij o.a. cookies voor onze webstatistieken en advertenties.info /
verbergen en toestaan
^