Onze Gioia is op 10 april 2019 bevallen van 8 pupjes! 6 reutjes en 2 teefjes zagen het levenslicht! Er zijn nog pupjes beschikbaar.
Gioia is een dochter van mijn hartenhond Meldo geboren na zijn dood, geïmporteerd uit Italië. Een bijzonder meisje dus. Bandit is een door ons zelf gefokte reu uit onze basislijn die teruggaat naar 1991.
Van dit nestje hebben beiden ouders een rustig, zeer vriendelijk, stabiel karakter en een prachtige witte vacht met gitzwart pigment. We verwachten lieve, sportieve honden met een grote will to please die perfect kunnen functioneren als gezinshond.
De ouders zijn beiden HD en ED vrij. Ook zijn ze dmv DNA vrij getest van onder andere het MDR1 en DM gendefect. De pups zullen hier ook vrij van zijn.
De pupjes krijgen een stamboom, een paspoort, worden ontwormt, geënt en verwend.
Dit nestje zal enkel LANGHARIGE pupjes geven, en we hebben al verschillende reserveringen vast staan. Moest je dus interesse hebben in een van deze zeer veel belovende pupjes, wacht dan niet te lang met aanmelden! Dit kun je doen door het puppyformulier in the vullen op www.dreamworkswss.com of ons te mailen op [email protected].
Gioia is 4 jaar en dit is haar tweede nestje. Haar eerste nestje waren 3 pupjes, zij zijn net twee jaar geworden. Ze is een dochter van een Duitse teef met voornamelijk Amerikaanse vloedlijnen. Haar vader is de uit Italë afkomstig multi kampioen Zucchero Meldolesi. Mijn hartenhond.
We laten onze honden testen op alle verplicht te testen afwijkingen, en meer. Ze ondergaan in totaal zo'n 300 gezondheidstesten. We zijn van mening dat je door te testen de gok van het fokken zo klein mogelijk maakt, en zeker met DNA testen bepaalde afwijkingen gericht het ras uit kunt fokken. Alle uitslagen mogen hier worden ingezien.
De pups krijgen een APK (algemene puppy keuring). Ze krijgen een stamboom, paspoort, worden regelmatig ontwormt, ze worden ingeënt en verwend.
De pups worden op 8 weken met meteen de "grote honden" cocktail geënt. Daarna worden ze getiterd en kun je aan de hand van de antistoffen verder >op maat< enten.
De pups mogen vanaf ze 9 weken zijn het nest verlaten.
We hebben gemiddeld 2 Witte Herder nestjes per jaar. Afhankelijk van het jaar.
De pupjes worden in huis geboren. Als het lukt wordt de bevalling via live stream op de webcam uitgezonden. Zo kun je je eigen pup geboren zien worden. Als ze groot genoeg zijn (leeftijd is per nest verschillend) en het weer het toe laat, mogen ze ook naar buiten mee de tuin in.