Whippet pups

Let It Sprite·Heinenoord·bijgewerkt sep 2018
Deze pups hebben allemaal een baasje. De advertentie blijft staan, zodat je ziet wie de Whippet fokt.
Pups van Let It Sprite Foto 2 van de pups Foto 3 van de pups Foto 4 van de pups

Over het nestje

Beste allemaal,

Wij zijn een kleinschalige fokker van de Silken Windsprite, een ras wat in Nederland nog weinig bekendheid heeft en ook nog niet erkend is door de Raad Van Beheer.

24 maart is ons eerste nestje geboren, waarvan, door onverwachte omstandigheden, nog 1 reutje een baasje zoekt. Als hij naar zijn nieuwe baasje gaat, heeft hij een stamboom, paspoort en DNA-profiel en is hij gezond verklaard door de dierenarts, ontwormd (iedere 2 weken), ingeënt en gechipt.

De Silken Windsprite is een middelgroot ras, met een ontzettend lief en zacht karakter. Het zijn ideale gezinshonden en kunnen het erg goed met kinderen vinden. Buitenshuis is de Silken erg actief en doet niets liever dan rennen en spelen. Binnenshuis zijn ze heerlijk rustig en liggen ze het liefst tegen je aan om een dutje te doen.

Heeft u intresse of wilt u meer weten over de Silken Windsprite? Neem dan contact op.

Niet gekeurd door de HondenPage. Dat zegt niet dat dit geen goede fokker is: wij hebben te weinig informatie. Vraag zelf naar de uitslagen van de tests, de stamboom, het lidmaatschap van de rasvereniging en de medische gegevens van de pups. Over het keurmerk

Tests van de ouders

Volgens de fokker gedaan. Vraag altijd om de uitslagen; een goede fokker laat ze graag zien.
Cataract CL DNACochleaire doofheidCSNBCystinuriedermoDilute (DNA)DistichiasisDNA registratie raad van beheer / algemeenEBJECVOEDEIC (Exercise Induced Collapse)EU (Ectopische Urether)FanconiFucosidosisgoniodysplasieGonioscopie (glaucoom)HA(DNA)HartafwijkingenHDkaak en gebitsafwijkingenLCPlevershuntNCL-AOCDPatella luxatiePFKPLPLLPRA (Progressive Retina Atrofie)PRCD (PRAM DNA)RD/OSD (DNA)Strottenhoofd scopieSyringomyeliaThrombopathiatest (DNA)TNS DNAvWD (von willebrand Desease)

Het fokbeleid

De vragen die elke fokker op de HondenPage beantwoordt.
Met welke honden wordt gefokt, en hoe oud zijn ze?

Moeder is onze Kee (Kimani of Silkenhome), 2,5 jaar oud en een echte allemansvriend. Vader is Alec (Alec Baldwin Wicari) uit Duitsland, die net als Kee een erg zachtaardig karakter heeft. Beide ouders zijn ongeveer 50 cm groot en wegen zo'n 10 kg. .

Waarop zijn de ouders getest, en wat zijn de uitslagen?

Gezond verklaard door de dierenarts, hebben een hartecho ondergaan en zijn getest op CEA en MDR1.

Hoe worden de pups onderzocht en ingeënt?

De pups zijn gezond verklaard door de dierenarts en zijn getest op CEA en MDR1. Ze worden met 2,4,6 en 8 weken ontwormt en krijgen de regulieren entingen met 6 en 9 weken. De 12 weken-enting wordt bij de nieuwe baasjes gehaald.

Vanaf welke leeftijd mogen de pups mee?

De pups mogen met 8-9 weken naar hun nieuwe baasjes.

Hoeveel nestjes per jaar?

Wij hebben alleen gelegenheidsnestjes en zullen hooguit 1 nest per jaar hebben.

Waar groeien de pups op?

De pups zijn bij ons in de woonkamer geboren en groeien hier op tussen de andere honden, kinderen en bezoek. Zo krijgen ze alle dagelijkse geluiden en activiteiten vanaf de geboorte mee

Klopt er iets niet aan deze advertentie? Meld het de moderators
^