Onze Philou heeft op 29 maart haar eerste nestje geworpen heeft. De 7 pups evolueren allemaal voorspoedig. 3 teefjes zoeken nog een nieuwe thuis. Heb jij tijd, plaats en liefde om zo'n lieve, sociale en slimme knuffel in huis te nemen?
De mama is 2 jaar jong en de papa (Belg. en Ned. kamp) is 3 jaar.
beide dieren HD A
Teef : oogtest alles vrij
Reu :oogtest: MPP en Distichiasis, niet vrij. Rest, vrij
Deze eerste week nog krijgen ze samen met de mama een algemene check-up. Daarna volgen ze het voorgeschreven inentingsprogramma en natuurlijk worden ze gechipt en ontwormd.
Vanaf 8 weken kunnen ze het nest verlaten. We willen er wel over waken dat niet alle pups in een korte tijdspanne weggaan. Dit om de mama te laten wennen.
Het is de bedoeling om slechts om de 2 jaar een nestje te fokken.
De werpkist staat in de huiskamer. Hierdoor hebben we visuele controle en een uitstekende socialisatie basis. Nadien blijven ze met de mama in de huiskamer en kunnen natuurlijk als het weer het zou toelaten ook al buiten spelen.