Nestje van 8 pups geboren 25/10/2011,
Moeder komt uit Hongarije van bij André de Waele:
Gercei-Vadasz PANNI 11/02/07
Vader:
CSARKO de la Betoule 03/05/07
Beide ouders Jagen, hebben beide heup-test ondergaan, Beide B.
Allebei een Exellent in schoonheidswedstrijden.
Vader is Trailer, 3 maal Exellent in 2011.
Nog beschikbaar 2 reutjes en 2 teefjes.
Pups zijn geboren in Frankrijk.
Hebben franse stamboom en deze kan naar belgische omgezet worden.Elke pup verkocht naar belgie, zullen een export-pedegree hebben.
Beide ouders Kindvriendelijk en zeer rustig.
Voor meer Info mag je gerust even bellen, of een sms'je, en ik bel terug.
Ik zou de eventuele verkochte pups in Belgie zelf naar Belgie Brengen tussen Kerst en Nieuwjaar.
Naar houthalen-Helchteren : postcode 3530.
Allebei 5 jaar oud, voor de Teef: eerste nestje en ook het laatste omdat ik altijd droomde van een koppel om hier in Frankrijk te gaan Jagen.
Reu is een hond die elk jaar aan 3 à 4 wedstrijden deelneemt met een zeer gekende dresseur , en de rest van de tijd met zijn Baasje Jaagt in een 150 hectare gesloten jachtdomein.
Heupen : beide zijn B.
De pups krijgen alle nodige inentingen die mijn Veearts nodig vindt.
Ken er eigenlijk niet zo heel veel van. Ik vertrouw de dierenarst daarin.
Ze zullen allemaal gechipt worden, paspoort hebben. HEBBEN DE STAART NIET GEKNIPT !! hoewel het nog mag in Frankrijk heb ik dit Niet laten doen.
Na 2 maanden. En dat valt ongeveer tussen Kerstmis en NIeuwjaar.
Dit is het eerst en het laatste.
In huis in de living, we proberen zo veel mogenlijk gekende geluiden te laten horen, we hebben een zoontje van 9 maanden die kan soms wel eens luidruchtig zijn.
Stofzuiger, televisie, muziek, etc...
We wonen op de Boerenbuiten, en zo snel als de pups buiten mogen spelen gaan we natuurlijk (als het weer het toelaat teminste) spelen.