Teckel pups

Dutchdoggies·Twijzelerheide·bijgewerkt nov 2026
Deze pups hebben allemaal een baasje. De advertentie blijft staan, zodat je ziet wie de Teckel fokt.
Pups van Dutchdoggies Foto 2 van de pups Foto 3 van de pups

Over het nestje

Op 19 april 2013 is er bij ons een nestje ruwharige dwergteckel pups geboren. Er zijn drie reutjes en drie teefjes geboren. Wij versturen wekelijks een pupdate met de belevenissen van de pups, informatie en heel veel foto's zodat de nieuwe eigenaren de nestperiode mee kunnen maken. De pups krijgen een stamboom, informatieboekje, inentingsboekje (paspoort), voer voor de eerste dagen, kleedje met de nestgeur.

Er is nog een prachtig reutje beschikbaar.

Niet gekeurd door de HondenPage. Dat zegt niet dat dit geen goede fokker is: wij hebben te weinig informatie. Vraag zelf naar de uitslagen van de tests, de stamboom, het lidmaatschap van de rasvereniging en de medische gegevens van de pups. Over het keurmerk

Tests van de ouders

Volgens de fokker gedaan. Vraag altijd om de uitslagen; een goede fokker laat ze graag zien.
Cataract DistichiasisPRA (Progressive Retina Atrofie)

Het fokbeleid

De vragen die elke fokker op de HondenPage beantwoordt.
Met welke honden wordt gefokt, en hoe oud zijn ze?

Ik fok zéér kleinschalig aangezien ik maar twee dwergteckels heb. Diva is net zeven geworden en Jaimy is net drie geworden. Diva en Jaimy zijn moeder en zoon.

Waarop zijn de ouders getest, en wat zijn de uitslagen?

Mijn beide teckels zijn vrij van PRA, Cataract en Distichiasis. Deze onderzoeken herhalen wij ieder jaar.

Hoe worden de pups onderzocht en ingeënt?

De pups worden volledig nagekeken en geënt door onze dierenarts. Ook worden ze bij 2,4,6 en 8 weken ontwormd.

Vanaf welke leeftijd mogen de pups mee?

De pups mogen vanaf 9 weken de wijde wereld in!

Hoeveel nestjes per jaar?

Gemiddeld één nestje per jaar.

Waar groeien de pups op?

De pups groeien op bij ons in de woonkamer. De eerste weken alleen in de werpkist, daarna in de puppyren en vanaf 5/6 weken mogen ze ook regelmatig even los in de kamer met de andere teckels. Als het weer het toelaat maken ze ook al kennis met de tuin. We zorgen ervoor dat de pups goed gesocialiseerd het nest verlaten en laten ze dus ook aan allerlei geluiden wennen.

Klopt er iets niet aan deze advertentie? Meld het de moderators
^