Labrador Retriever pups

MOORINGS HILL Labradors·Heusden-Zolder·bijgewerkt dec 2025
Deze pups hebben allemaal een baasje. De advertentie blijft staan, zodat je ziet wie de Labrador Retriever fokt.
Pups van MOORINGS HILL Labradors Foto 2 van de pups Foto 3 van de pups

Over het nestje

Wij hebben een kleinschalige kennel met 5 volwassen honden.
4 labrador teven (3 chocolate en 1 zwarte) en een chocolate reu.
Maximaal eenmaal per jaar hebben we een nestje met één van onze teven.
De teven zijn 3, 5 en 7 jaar en onze reu is 4 jaar. De ouders worden geröntgend voor HD en ED, ogen en uitgebreid op DNA getest.
Ze hebben een certificaat voor de LOSH-fok en pups krijgen alle nodige inentingen, ontworming en chip van St-Hubertus. De dierenarts doet ook nog een allerlaatste controle vooraleer ze het nest verlaten.
De pups groeien op in huiselijke kring in gezin met kinderen. We hechten veel belang aan wennen aan bepaalde geluiden en socialisatie.

We hebben momenteel een nestje met 6 chocolate pups (3 teefjes en 3 reutjes), geboren op 5 augustus 2025.
Op dit moment hebben we nog een reutje ter beschikking.

Niet gekeurd door de HondenPage. Dat zegt niet dat dit geen goede fokker is: wij hebben te weinig informatie. Vraag zelf naar de uitslagen van de tests, de stamboom, het lidmaatschap van de rasvereniging en de medische gegevens van de pups. Over het keurmerk

Tests van de ouders

Volgens de fokker gedaan. Vraag altijd om de uitslagen; een goede fokker laat ze graag zien.
Cataract CEA DNADNA registratie raad van beheer / algemeenechocardiogramEDEIC (Exercise Induced Collapse)HA(DNA)HartafwijkingenHDPatella luxatiePRA (Progressive Retina Atrofie)

Het fokbeleid

De vragen die elke fokker op de HondenPage beantwoordt.
Met welke honden wordt gefokt, en hoe oud zijn ze?

4 labrador teven (3 chocolate en 1 zwarte) en een chocolate reu.

Waarop zijn de ouders getest, en wat zijn de uitslagen?

De ouders worden geröntgend voor HD en ED, ogen en uitgebreid op DNA getest.

Hoe worden de pups onderzocht en ingeënt?

Na 8 weken kunnen ze het nest verlaten en zijn dan ingeënt, ontwormd en gechipt door dierenarts. Die doet ook nog een allerlaatste controle.

Vanaf welke leeftijd mogen de pups mee?

8 weken

Hoeveel nestjes per jaar?

Maximaal 1 en niet alle jaren

Waar groeien de pups op?

De pups groeien op in huiselijke kring in gezin met kinderen. We hechten veel belang aan wennen aan bepaalde geluiden en socialisatie

Klopt er iets niet aan deze advertentie? Meld het de moderators
^