Wij hebben Duitse Herder puppys beschikbaar ze zijn geboren op 13-11-21
Worden in huis groot gebracht.
Moederhond is aanwezig.
Puppy's hebben een stamboom, worden gechipt en krijgen een Europees paspoort. Ouders zijn Dewie vd Wisnarehoeve en Orkas vom haus Lacherom. Heupen van beide ouders zijn goed. Voor meer info zie onze website www.wisnarehoeve.blogspot.nl waar ik een blog bijhoud van de dracht en bevalling en puppytijd.
U kunt bellen voor meer info. Alle puppy's zijn besproken.
Dewie en Orkas zijn beide geboren in 2016.
Voor Dewie is dit haar 2e nestje.
Vorig jaar heeft ze ook een nestje gehad. Nu heeft ze 6 puppys
4 reuen en 2 teefjes. Beide zijn lieve honden.
Orkas heeft Heupen HD fast normal Ellebogen normal.
Dewie heeft Heupen HD A Ellebogen vrij
ze zijn allebei DNA getest.
ze worden door de dierenarts onderzocht en nagekeken, ze worden gechipt door de raad van beheer. Ze krijgen de puppycocktail en ze worden om de 2 weken ontwormt.
Wij laten de puppys niet eerder vertrekken dan ze in ieder geval 8 weken zijn.
niet meer dan 1 nestje per jaar in onze kennel.
de pups groeien op in huis. de eerste 3 weken bij ons in de kamer in de werpkist, en kan krijgen ze een grotere ruimte in ons huis hier kunnen we ze ook makkelijker even naar buiten toe laten. Wij hebben een grote tuin waar ze naar harte lust kunnen stoeien. Ze groeien op met onze 3 poezen en onze ander teef die 1 jaar is.