Bouvier des Flandres pups

Keurmerk zilverBlack Mystic Legend·Wondelgem·bijgewerkt jan 2013
Deze pups hebben allemaal een baasje. De advertentie blijft staan, zodat je ziet wie de Bouvier des Flandres fokt.

Over het nestje

Op 12 januari 2013 zijn 10 prachtige bouvierpups geboren van Champion. Estah Von Gewdraa Oel en J.Champion. Vera Xsera vd Vanenblikhoeve (Tara)De pups zijn in huis geboren en verblijven daar ook samen met ons en de andere honden. Dit om de pups zo goed en vroeg mogelijk goed te socialiseren.. Meer info en foto' op onze website.

Keurmerk zilver. De moderators van de HondenPage hebben het fokbeleid van deze fokker bekeken en goedgekeurd. Wat betekent het keurmerk?

Tests van de ouders

Volgens de fokker gedaan. Vraag altijd om de uitslagen; een goede fokker laat ze graag zien.
DNA registratie raad van beheer / algemeenEDHDOCD

Het fokbeleid

De vragen die elke fokker op de HondenPage beantwoordt.
Met welke honden wordt gefokt, en hoe oud zijn ze?

Tara is 4,5 jaar oud, de vader Estah is 7 jaar beide honden uit kampioenslijnen die hun goede afkomst reeds meermaals bewezen hebben.
Onze honden zijn onze medgezellen die bij ons in huis leven, ze zitten niet in kennels.

Waarop zijn de ouders getest, en wat zijn de uitslagen?

Heupdysplasie en ED beide zijn vrij.

Hoe worden de pups onderzocht en ingeënt?

De pups krijgen DNA analyse Alle nodige inentingen en ontwormingen en worden regelmatig nagezien door onze dierenarts.

Vanaf welke leeftijd mogen de pups mee?

Niet vroeger dan 8 weken.

Hoeveel nestjes per jaar?

We zijn liefhebbers dus slechts af en toe een nestje.

Waar groeien de pups op?

Ze groeien bij ons in huis op !!

Meer nestjes van Black Mystic Legend

Black Mystic Legend Bouvier des Flandresmrt 2013
Klopt er iets niet aan deze advertentie? Meld het de moderators
^