Op 23 juni 2015 zijn de pups uit de combinatie Dailo's the Mentalist "Vinz" x Dailo's Pickled Ginger "Ginger" geboren. Er is nog 1 red tri teefje beschikbaar. Het is een heel aanhankelijk, enthousiast maar ook pittig meisje. Zie bijgaande foto's. Ze mag rond 17 aug. a.s. het nest verlaten.
Wij zijn lid van en fokken dit nestje met toestemming van de Australian Shepherd Association (ASA). Pups krijgen een stamboom, dna certificaat, europees paspoort, ogentest en 1e enting.
Heeft u interesse in een pup neem dan contact op met M. Dommanschet, [email protected], vergeet hierbij niet iets over uzelf te vermelden.
Vinz is 2 jaar en Ginger wordt dit jaar 3. Het zijn 2 fantastisch lieve en mooie Aussies afkomstig uit show-kampioenlijnen maar zijn bovenal hele lieve en sportieve huishonden.
Ginger en Vinz hebben alle noodzakelijke tests gehad. Vinz HD/40, ED/0, ogen vrij, HSF4 en MDR1 vrij. Ginger HD/38, ED/0, ogen vrij, HSF4 en MDR1 drager.
Ogen, HSF4 en MDR1. Verder alle benodigde entingen alvorens ze het nest mogen verlaten.
7,5 a 8 weken
Dit wordt ons eerste nestje en de verwachting is heel sporadisch een nestje te fokken.
In de woonkamer en bij mooi weer in de tuin.