Slecht eten! Vanvond naar de DA!

57 reacties · pagina 2 van 2

...

3 juli 2009, 23:26

allereerst.....

GEFELICITEERD MET DE GOEDE ECHO....!!!!!!
(pak van mn hart...)

Verder.. tja die infectie zal nu met de juiste middelen zo over zijn... :-D

Hoop dat moeders goed gaat eten...want een bevalling kost een hoop energie......
(daar kan ik over mee praten.. :-) )

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Slecht eten! Vanvond naar de DA!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

elianne

3 juli 2009, 23:46

Oeps....! nog geen 8 mnd oud en dan al drachtig?? Vind dit niet echt verstandig, maar ben wel blij voor je dat het toch goed gaat

Anne schreef het onderwerp

4 juli 2009, 00:06

Dankjewel! Kyra heeft goed gegeten en mevrouwtje ligt lekker te slapen! 10 dagen voor de uitgerekende datum heb ik nog een afspraak met de DA ook staat ze is de laatst week 24/7 beschikbaar en als er wat is komt ze langs, daar hebben we het net over gehad.

Dat vind ik toch wel een gerustellend gevoel, hoop natuurlijk niet dat het nodig is maar zoja kan er altijd iemand komen die er verstand van heeft.

En natuurlijk hou ik jullie allemaal op de hoogte!

Jan (gast)

4 juli 2009, 09:20

onverantwoord om een teefje van 8 mnd. pups te laten krijgen, desondanks veel succes nu ze toch zwanger is.

hoop echter dat andere mensen hier geen voorbeeld aan nemen, een hond van 8 mnd. is zelf nog pup.

Kirsten & Cacao

4 juli 2009, 10:05

Over hoe oud zwangere Kyra is, is al uitgebreid gediscussieerd in vorige topics.


Laten we dat achter ons laten. Wat gebeurd is, is gebeurd. Laten we nu hopen dat Kyra de pups gezond ter wereld brengt en daar zelf niets aan overhoudt.

Kyra heeft nu niets aan meningen, maar laten we Anne zo goed mogelijk proberen te helpen, zodat ze is voorbereid op wat ze te wachten staat.


:-)

Jacko1

4 juli 2009, 10:14

Ik heb dit en andere topics over Kyra gevolgd. Mijn mening doet er niet meer toe.Anne vertelt hoe het verder gaat.Alles gaat dus nu goed en ik vind het nu flauwe kul om alles wat met de dracht van Kyra te maken heeft met een negatieve rating te "belonen". Als we Anne blijven aanvallen dan haakt ze misschien af. Laten we zoals Kirsten zegt, Anne zo veel mogelijk helpen, want dat komt de (a.s) moeder ten goede.

Anne schreef het onderwerp

4 juli 2009, 11:55

Kyra heeft net weer goed gegeten, Cheeko heeft z'n antibiotica gehad en zijn zalfje! Alles goed dus, Wij zijn een zwembad aan het opzetten in de tuin en aangezien Kyra erg van water houd loopt ze al de hele dag te 'helpen'.

De DA had een tekening gemaakt over hoe een werpkist moest worden, we hebben nog heel wat geschuurd hout over en nog wat tegels dus daar kunnen we morgen is even kijken hoe we daar een mooie werpkist van kunnen knutselen!

Dina en Beer

4 juli 2009, 13:23

Heel veel succes met het bouwen van de werpkist! Ik hoop dat je er veel lol aan die kleintjes gaat beleven maar dat denk ik wel!

En mensen, gebeurd is gebeurd en het gaat allemaal vast wel goed komen als ik de positieve verhalen zo hoor!

Liefs!

Anne schreef het onderwerp

4 juli 2009, 14:43

We doen ons best we nemen adviesen ten harte en we gaan we voor, Ik denk dat dat al een goede basis is! Wilskracht!

blacky

4 juli 2009, 17:04

Hallo Anne,

dat denk ik ook en ik wens je veel succes en fijn dat het nu allemaal wat beter gaat,

we horen het vervolg wel,

groetjes :-) Astrid

lady

5 juli 2009, 12:19

anne,

gelukkig dat alles goed gaat!!!

en ik steun je hoor!!!!!

xxx en tot snel :-D

Paulina

5 juli 2009, 16:25

Esther...

nou ik vind het ongeloofelijk KINDERACHTIG en DOM dat je zoiets over anne zegt.

Ze doet kaar best en omdat jij zo WIJS bent EN ALLES WEET betekent het niet dat je op andere mensen moet kakken.

ik steun haar VOLLEDIG en hoop dat alles goed zal verlopen, geef ook advies, zaols anderen hier ook doen..
Dit zal haar helpen en en jouw gezeur niet!

STOP ER MEE MAN!

Hetty & Skipper

5 juli 2009, 16:35

@Paulina,

Mag ik jou er dan ook even op wijzen zoals al meerdere mensen gedaan hebben dat JIJ nogal eens uit je slof schiet. Ontzettend agressief overkomt en dat je zelf wel even aan je woorden mag denken. Jij oordeelt en veroordeelt ook (lees maar even een ander topic er op na waar je zelf uitvalt tegen iemand die met de vraag zit of haar 9-jarige teefje zwanger is of niet) ... en dan heb ik het er niet over of dat dom is of niet! Ook niet of het dom is dat Kyra zwanger is ... dat is al uitgebreid besproken en daar hoeven we niet op terug te komen.

Wat mij irriteert is de veroordelende en onbeschofte reactie van jou naar andere mensen toe. Nu ook weer, alleen omdat Esther een eigen mening heeft en die geeft (in overigens nette bewoordingen) meen jij haar zo nodig onbeschoft te moeten aanvallen.

Het is normaal niets voor mij om zo te reageren maar deze keer kan ik het toch echt even niet laten om JOU er even op te wijzen dat je het toch in het vervolg wel wat meer op je eigen fatsoen zal mogen trekken en zo niet dan dien ik een klacht over jou gedrag hier op het forum in!

Dat het duidelijk mag zijn!

Anne schreef het onderwerp

5 juli 2009, 18:57

Hey paulina!!

Ik heb al gezegd dat mensen die alleen maar verwijten gaan maken en gaan vertellen hoe dom en onverantwoord het is niet meer hoeven te reageren!! In het vorige Topic is dat al allemaal besproken.. Hoop dat mensen dat ook niet meer doen!!

Veder.. Dankje dat je me blijft steunen.. waardeer het zeer.. Jij ook Lady! en Ramona!

fortuna

5 juli 2009, 19:23

ik zou juist geen vlees geven nu,want dan gaat ze aan de diarree.misschien kun je beter diepvriesvlees of pens kopen,daar zit veel meer voedingsstoffen in.dan kun je bv 1 bakje delen voor 2 honden door de brokken.dat doe ik ook en dan eten ze direct hun bak leeg.een bakje diepvries-pens is 79 ct.
hoe oud is jouw kyra dan?ik oordeel niet snel over zwangerschap van een hond.het was hier ook bijna kassa geweest toen mijn kyra loops was.

fortuna

5 juli 2009, 19:31

o,sorry,ik zie nu dat ze 8 maanden is.weer niet goed gelezen.ach ja,ongelukjes gebeuren,zoals bij ons dochter 3 ;-) het beste ervan maken,het komt vast wel goed.de hartjes kloppen gelukkig.met die hitte eten mijn honden ook slechter,ikzelf ook trouwens.
zijn die 2 van jou staffords?ik kan het niet helemaal goed zien op de foto.ze hebben ook wel iets van die van mij weg.

...

5 juli 2009, 19:35

hahaha... zal wel aan de naam liggen

ben ik blij dat ik mn dochter geen kyra genoemd heb.....
:-D :-D

fortuna

5 juli 2009, 19:37

nee,niet aan de naam,bij ons lag het gewoon aan diego,die kan erg vastberaden zijn,en ik helemaal in paniek,had het nog nooit gezien,en de da gebeld,dat ze al 20 minuten vastzaten,of dat wel gezond was.en die da maar lachen whahahaaa

...

5 juli 2009, 19:39

:-D

tja je moet t allemaal maar weten.....

Danielle, Djano, Mika & Jessy

5 juli 2009, 19:54


Veel succes met de naderende bevalling en hoop dat ze zeker 2 gezonden kindjes op de wereld zet!!
We duimen voor je en trek het zeker niet aan wat andere mensen die negatief reageren! Zorg lekker voor je twee kindjes en verwen Kyra maar goed want er staat haar een zware taak te wachten want het is niet alleen de bevalling maar ze heeft daarna een kroost op te voeden :-D

Hou ons op de hoogte

Liefs Danielle en Djano

fortuna

5 juli 2009, 20:00

nou zal ik eens voor de advocaat van de duivel spelen,maar als het niet goed is dat jonge honden zwanger worden,waarom worden ze dan loops?denk je dat in de natuur jonge dieren ook niet drachtig worden?

Kirsten & Cacao

5 juli 2009, 21:25

@ Karin,

Jij als advocaat van de duivel, ik als verdediger..

Er zijn ook meisjes van 8 jaar die ongesteld worden, maw dus geslachtsrijp zijn.

Zouden die dan ook maar zwanger moeten worden en kinderen moeten krijgen?


Compleet losstaand van het onderwerp van dit topic.. maar wou het toch even van de andere kant belichten! :-)

Tamara

5 juli 2009, 22:02

het antwoord op de vraag van de loopsheid heb ik al een paar keer gezien ;-)

maar in een roedel (in het wild) wordt alleen de ALFA teef loops en wordt zij ook als enige gedekt....de rest dient als surrogaat moeders :-)

niet echt te vergelijken dus...

maar ja daar gaat het hier niet om....ik stond hier ook niet achter maar we kunnen er wel voor zorgen dat Anne in ieder geval alle info krijgt om te zorgen dat Kyra goed door de zwangerschap en de bevalling heenkomt en dat ze hopenlijk kan genieten van gezonde pups....

dus tips geven en niet veroordelen, zowel de "voorstanders" als de "tegenstanders".

...

5 juli 2009, 22:09

Ach mensen kunnen het er WEL of NIET mee eens zijn.... het feit is.. Kyra IS zwanger.... dus achteraf gepraat heeft weinig nut...,TOCH?

IK NEEM aan dat WIJ als HONDENLIEFHEBBERS, zowel voor MOEDER als PUPS het beste over hebben....,TOCH?

EN aan een gestressed baasje... heeft moederhond ook niets, TOCH?....

Dus meissie.. ik durf namens ons allemaal te spreken, dat we Kyra, de pups EN JOU... het beste toewensen...!!

xxmona

Kirsten & Cacao

5 juli 2009, 22:17

Ben benieuwd hoe het Kyra en CHeeko is?

Eet Kyra weer voldoende? en is ze al weer wat aangekomen?

En hoe is het met de plekken van Cheeko? Wordt het al minder met de zalf?

Anne schreef het onderwerp

6 juli 2009, 17:53

Hallo allemaal sorry dat ik zo laat reageer maar de hardenschijf van me computer is kapot:S:S Dus alles kwijt :'( :'(
Zit nu bij me schoonouders op me computer..

Kyra zijn plekken zijn bijna weg maar moet de antibiotica natuurlijk afmaken! En Kyra!! Die is anderhalve kilo aangekomen dus gaat de goede kant op!!

Baal er wel heel erg van die hardenschijf.. Ook al me foto's weg :'( :'(

Anne schreef het onderwerp

6 juli 2009, 17:56

*Karin.

De witten (Cheeko) is een echte Am staff
En Kyra is een kruising met iets.. ik denk kruising stafford Dalmatier of boxer ik weer niet.. Wat denken jullie??

Troy

6 juli 2009, 18:24

hoi hoi jeetje zeg wat vervelend allemaal gelukkig is het allemaal goed gekomen en ben je denk ik zelf wat rustiger eronder wat leuk zeg lijkt me dat een echo fijn hoor dat alles in orde is en hoe gaat het met zijn oren???
die van mijn ben ik al vanaf 1 jaar aan het romelen en ja hij is bijna 70kilo probeer dan maar eens dat spul in zijn oren te doen!
ik heb het zelfs al eens bij de dierenarts weg laten halen was 400euro kwijt belachelijk he (grote hond zelf voor gekozen maar toch wel erg duur tegenwoordig)
en weet je ze zeiden dat het dan makkelijker was om bij te houden maar ben er achter gekomen dat troy gewoon erg bang was/is en daardoor lukte het nog niet nee na een half jaar was het weer terug
nu heb ik hem ingespoten met zalf bij zijn kop omdat ie ook van die bijt plekjes had en dat spul is gewoon nestocyl dat stopt de jeuk en daarom krapte die het open en nu door dat heeft troy het eindelijk toe gelaten niet van harte maar goed nu kan ik dan toch eindelijk zijn oor bij houden wat een ramp was dat he hoop dat het bij jullie makkelijker gaat hahaha veel succes met kyra!!!!gr Tamara

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Slecht eten! Vanvond naar de DA!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^