Heey!
Graag zou ik deze foto van Lady op een Canvas doek laten zetten, en aangezien hier zoveel mensen zijn die ze hebben, deze vraag:
Waar bestellen jullie ze?

Heey!
Graag zou ik deze foto van Lady op een Canvas doek laten zetten, en aangezien hier zoveel mensen zijn die ze hebben, deze vraag:
Waar bestellen jullie ze?

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Canvas doek" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
pixum.nl of herinneringen op linnen
hema.nl
heb ik laatst ook 2 doeken besteld
webprint.nl
hebben soms erg aantrekkelijke aanbiedingen
https://www.canvasdeal.nl/
Met onderstaande link heb ik in ieder geval goede ervaringen mee.
http://www.fotofabriek.nl/
Ik bestel zelf altijd bij herinneringenoplinnen.nl
Persoonlijk zou ik alleen niet kiezen voor de foto die je aangeeft... gezien Lady daar niet volledig opstaat, de kleuren niet helemaal helder zijn en Lady's ogen een 'waas' hebben... ik vrees dat er op het doek dan nadruk gelegd wordt op de bank i.p.v. op Lady.
Geen probleem hoor!
Ik zou eerder voor deze foto kiezen:

Het is jammer dat er een heel klein stukje van haar pootje mist, maar de foto is wel scherp en ze staat er verder volledig op, centraal in de foto. 
"Mocht je nog eens nieuwe foto's willen; ik hoop rond eind februari/begin maart m'n fotografiebedrijfje opgezet te hebben, dus dan weet je me te vinden. 
"Ik zou een nieuwe foto maken in een rustige omgeving met een rustige achtergrond. Bijvoorbeeld een zandberg waar je de lucht op de achtergrond hebt, of een grasveld waar geen storende factoren zijn of een open plek in de bossen of water. Kortom een mooe maar rustige omgeving.
Wel als het mooi weer is, het zonnetje schijnt meet een mooie heldere blauwe lucht.
Dan de foto op ooghoogte van je hond maken, je hond komt dan het mooiste uit. Dit bereik je door op je knieën te gaan zitten, of op je buik te gaan liggen.
www.mijnschilderij.nl
Dan is het net of je hond geschilderd is. Ik heb ook zo'n doek aan de muur en vind 'm echt super!
Wow, Herinneringen op Linnen is fantastisch! Gelijk drie bestellingen gedaan
"Voor diegene onder ons die nog op zoek zijn naar een mooi canvas
Ik bestel ze altijd op mijnfotoopcanvas.com
Zij bieden goede kwaliteit foto's aan tegen een leuke prijs, een aanrader!
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Canvas doek" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.