variatie

4 reacties

lille

4 december 2011, 12:32

Onze buck, 6 maanden, kruising tussen een engelse stafford en een frans/engelse bull, en tevens onze eerste hond, krijgt van ons elke dag dezelfde brokken (rijst en kip) maar ik kan me voorstellen dat het misschien ook eens kan gaan vervelen, wij eten ook niet elke dag hetzelfde!
Wat kan ik voor variatie geven aan buck? Eten honden ook kaas, worst? gewoon als tussendoortje?
Ze krijgt ook hondensnoepjes... maar iets anders heeft ze eigenlijk nog nooit gegeten, dus als jullie tips hebben...graag!!!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "variatie" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lauren

4 december 2011, 12:35

Kaas/worst kan als tussendoortje, maar niet teveel geven, is nogal vet.
Je kan ook afwisselen met vers vlees (KVV), zijn heel veel merken/diersoorten van verkrijgbaar, dus kun je veel mee afwisselen.

.

4 december 2011, 13:00

smaken brokken zou ik niet gaan afwisselen, niet nodig zit namelijk alles al in, wel zou je zoals lauren zei kvv kunnen geven voor de afwisseling :-)

Floortje Faun

4 december 2011, 13:33

Ik vond dat ook nogal zielig. Vandaar dat Caedlih vaak een schep soep of restjes groente over haar korrels kreeg. En de restjes vlees/vis/ei. Als ze veel geluk had, eens wat lactosevrije melk of wat yoghurt. En in de winter altijd 's morgens een koffielepel levertraan.
Tussendoor kon ze een paar koekjes krijgen, een wortel, een appel, peer of zo'n kauwgeval (pensstokje, schoentje van runderhuid, varkensoor).
Ze moest even wennen aan rauwe groente of fruit: ik moest het in het begin in hele kleine stukjes snijden. Maar later was ze er dol op. Was steeds rond mijn moeder te vinden als die wortels schraapte of een appel at. At zelfs rauwe tomaat, komkommer en witloof.
Groetjes, Floortje.

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

4 december 2011, 13:55

Met brokken moet je niet varieren. Maar andere dingen kun je er wel naast geven, of KVV idd. Dat is beter voor de hond en het is leuk om ermee te varieren.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "variatie" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^