vakantie engeland .. wat moet de hond allemaal hebben.

4 reacties

Simone & Max

23 november 2011, 19:53

Wij willen misschien op vakantie naar Engeland.

Weet iemand toevallig wat Max allemaal moet hebben om Engeland in te mogen?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "vakantie engeland .. wat moet de hond allemaal hebben." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Missy

23 november 2011, 19:56 3 doggies

Geldige rabies inenting. De regels zijn aangepast aan de europese regels gelukkig. Per 1 januari a.s. :-D

Alaska's Finest!goedgekeurde fokker

23 november 2011, 20:48 3 doggies

Klopt. Vanaf 1 januari 2012 veranderen de reglementen. Je DA kan je hierbij zeker verder helpen!

Lotte met Hobbe

23 november 2011, 22:06 3 doggies

Er is inderdaad gezegt dat de eisen per 1 januari veranderen, maar dit is nog niet zeker en dit kan worden uitgesteld. De quarantaine regeling is al wel komen te vervallen.

- kloppend paspoort, dus alles moet zijn ingevuld en op de juiste plek staan
- tussen 24 en 48 uur voor vertrek moet de hond worden behandeld tegen lintworm,vlooien en teken dit moet worden afgetekend door de DA
- Normaliter moet er worden bloedgetapt voor de titerbepaling (rabies), dit kun je het beste tussen de 6-4 maanden voor vertrek doen. Mocht de uitslag niet goed zijn, dan heb je tijd om nogmaals te enten. Deze regeling zou komen te vervallen, maar dit is nog helemaal niet zeker!!!

Het is erg belangrijk om dit echt ruim van tevoren te gaan regelen! Mocht je meer willen weten, dan hoor ik het graag. Wij gaan jaarlijks met de honden naar Engeland.

Simone & Max schreef het onderwerp

24 november 2011, 08:37

Dank jullie wel... :-D

Ik zal zeker van je kennis gebruik willen maken indien het nodig is Lotte :-D
Dank je

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "vakantie engeland .. wat moet de hond allemaal hebben." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^