kerstshow wijchen

56 reacties · pagina 1 van 2

Josien

22 november 2011, 22:06

hoi

ik vroeg me af wie allemaal naar de kerstshow gaan in wijchen.
ben zeer benieuwd, hoe op een officiel show zal gaan.
heb er wel al hele erge zin in.
nu vroeg me af wie me iets kan vertellen over de keurmeester
Mw. C. Kerssemeyer
gr josien

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "kerstshow wijchen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

monique

22 november 2011, 22:54

ja ik ga erheen met mijn chihuahua, gewoon voor de lol een keer meedoen :-D

Tamaragoedgekeurde fokker

23 november 2011, 00:06

Ik kom even kijken...

corrie koopman

23 november 2011, 10:19

Ik ga niet onze pup is nog te jong.

Mirjam

23 november 2011, 10:26

ja, wij gaan 11 december, rasgroep 9 als ik me niet vergis. Alleen kijken hier ( ik en mijn 9 jarige dochter) :-)

Ilona & Iza

4 december 2011, 13:40

Ik wil ook even gaan kijken :-)
Vroeg me af wat voor stands er tijdens de show staan iemand een idee ?

sandra

4 december 2011, 16:48

ik doe ook mee met coco .
nu hopen dat ze de keurmeester niet bijt .
als dit al beter gaat ben ik al heel blij !!

bert (gast)

10 december 2011, 12:55

Weet iemand waar je maandag kan parkeren ?staat niet op de site.

Linda

10 december 2011, 12:58

Ik ga morgen kijken

Josien schreef het onderwerp

10 december 2011, 17:42

hoi bert
op een parkeerplaast waar je moet betalen.
gr josien

The tibbies on tourgoedgekeurde fokker

10 december 2011, 18:24

Hoi
Wij gaan morgen ook heen ik heb twee honden ingeschreven.
Wij zitten in ring 1 waar zit jij?
Mss zien we mekaar wel.
Groetjes Sandra

sandra

10 december 2011, 19:18

" Hoi
Wij gaan morgen ook heen ik heb twee honden ingeschreven.
Wij zitten in ring 1 waar zit jij?
Mss zien we mekaar wel.
Groetjes Sandra "


dab wel even groeten he :-D

Criz & de Shelties

10 december 2011, 21:35 3 doggies

Ik ga ook Josien, BeeGee zit toch ook in de Reuen Jeugdklasse?
Dan moeten wij tegen elkaar strijden, haha :-D

Ik zie je morgen wel, alvast heel veel succes en plezier!!

marlies en zohran (gast)

10 december 2011, 21:40

ik ga morgen ook.
ben met zohran in ring 2 in de jeugdklasse.
heb gelukkig op het laatste moment iemand gevonden die voor me loopt.
zie ik het oude clubje van maastricht show terug.
hoop dat zohran het goed doet.
word gezellig.
groetjes marlies en zohran

sandra

11 december 2011, 17:46

2e geworden met Coco in de puppy klasse teefjes langhaar

monique

11 december 2011, 22:56

Voor de lol heb ik meegedaan en niet verwacht dat ik met sakira in open klasse 2de zou worden en ook nog eens zeer goed dus ik ben super trots op mijn meisje :-D

Hescispeciaal aangestelde fokker

12 december 2011, 00:20

Mij niet gezien
Wat heb je aan een hond die alleen gefokt is voor het mooi zijn?
Zo jammer dat juist daardoor bij vrijwel de meeste rassen de werkelijke raseigenschappen verloren zijn gegaan

sandra

12 december 2011, 06:39

" Mij niet gezien
Wat heb je aan een hond die alleen gefokt is voor het mooi zijn?
Zo jammer dat juist daardoor bij vrijwel de meeste rassen de werkelijke raseigenschappen verloren zijn gegaan "


Sorry hoor wij hebben onze hond daarop niet gekocht!!!!
en zijn gek met onze honden .
dus als je niets leuks te melden hebt hier meld dan niet om mensen af te zijken,

Dominique en de bordersgoedgekeurde fokker

12 december 2011, 07:59

" Mij niet gezien
Wat heb je aan een hond die alleen gefokt is voor het mooi zijn?
Zo jammer dat juist daardoor bij vrijwel de meeste rassen de werkelijke raseigenschappen verloren zijn gegaan
"


wow! Wat is dat nu weer voor onzin? Als je niet weet waar je het over hebt is het misschien beter zulke vervelende opmerkingen voor je te houden!
Showhonden worden heus niet álleen op uiterlijk gefokt....

Hescispeciaal aangestelde fokker

12 december 2011, 11:33

Hier wordt ik zo moe van he
Als iemander anders over denkt en zn mening geeft denkt men gelijk dat het persoonlijk is of dat men wordt afgezeken
Ik wil juist aangeven dat juist het fokken voor show nou het probleem is waardoor heel veel rashonden met gebreken kampen
Dat is juist de reden waarom ik zo tegen shows ben, niet omdat ik persoonlijk wat tegen jullie heb:-)
Laat dat wel even duidelijk zijn

sandra

12 december 2011, 11:55

" Hier wordt ik zo moe van he
Als iemander anders over denkt en zn mening geeft denkt men gelijk dat het persoonlijk is of dat men wordt afgezeken
Ik wil juist aangeven dat juist het fokken voor show nou het probleem is waardoor heel veel rashonden met gebreken kampen
Dat is juist de reden waarom ik zo tegen shows ben, niet omdat ik persoonlijk wat tegen jullie heb:-)
Laat dat wel even duidelijk zijn "


ja maar ik vindt dat je dan niet op dit topic hoeft te reageren.
vindt dit een topic voor mensen die naar de shows gaan.
e hun einresultaat dan door geven
wij zijn trots op onze resultaten en verwachten dan niet zo lullige opmerking !

Hescispeciaal aangestelde fokker

12 december 2011, 12:00

Ik vind anders eerder lullig voor de honden, ik kan het daarom ook niet snappen dat men daar zo trots op kan zijn:-)

carolien

16 december 2012, 10:20

ik vind dat je als eigenaar van een hond best trots mag zijn op je hond en dat je dat ook mag showen aan de buitenwereld
ik doe zelf ook shows met mijn hond en hij geniet met volle teugen op zo,n show dag dus wie ben ik om hem dat af te pakken

Dominique en de bordersgoedgekeurde fokker

12 december 2011, 12:07

Ik ben het helemaal eens met sandra. Als je zo'n hekel hebt aan shows, blijf dan gewoon weg uit dit soort topics. Dit is gewoon bewust onrust schoppen hier, helemaal gezien je laatste bericht.
Ja wij zijn trots op onze resultaten en onze hondjes. Ongetwijfeld ben jij dat ook, wat voor tak van sport of training je ook beoefend met ze. En waarschijnlijk zijn er hier ook mensen die zich daar misschien niet in kunnen vinden. Maar gaan wij daarover moeilijk lopen doen? Nee, ieder zijn ding, laat ieder in zijn waarde en respecteer ieders eigen keuzes!
Dat doe jij duidelijk niet.

Oh en btw... Verkeerd fokken komt niet door show. Verkeerd fokken komt door een verkeerde rasstandaard en/of verkeerde keurmeesters. En dat geld láng niet voor alle rassen!

Xtinegoedgekeurde fokker

12 december 2011, 12:08

" Ik vind anders eerder lullig voor de honden, ik kan het daarom ook niet snappen dat men daar zo trots op kan zijn:-) "


Mijn honden worden al ongeduldig wanneer ik de avond daarvoor mijn auto in la om de volgende dag naar show te vertrekken.
Ze staan met zijn allen aan de deur te wachten.
We hebben tezamen een dagje uit.
Ze worden de ganse dag vertroeteld en iedereen geeft hen aandacht.
Krijgen nieuwe speeltjes, kan het nooit laten om hen een "cadeautje" te geven en lekkers.
Voor hen is het feest, voor mij ook.
En neen, ze zitten niet in de benchen.

Is totaal niet lullig voor mijn honden,
vind het eerder een "lullige" opmerking.

Dominique en de bordersgoedgekeurde fokker

12 december 2011, 12:20

Hier hetzelfde hoor Xtine. Mijn honden worden dan ook altijd gewassen voor show, en als ik ze dan eens was omdat ze gewoon vies zijn dan staan ze toch ongeduldig bij de voordeur te drentelen van: wassen = showen, dus kom op! ;-)
Ze hebben altijd een heerlijke dag, ook al zitten die van mij dus wel delen van de dag in de bench, maar dat is ook voor hun eigen rust. En voor degene die altijd komen met opmerkingen als: 'ga eens met je hond aan het werk!'
Mijn honden zijn altijd muntje als ze thuis komen van show en die avond zijn ze nog moe van show, (zelfs de volgende dag merk ok dat ze nog erg rustig zijn, dus aan het bijkomen) dus wie gaat er dan nog beweren dat showen niet iets is om je hond bezig te houden of geen 'werk' is?!

S&F.

12 december 2011, 12:24

Verkeerd fokken komt niet door een rastandaard of een keurmeester, als fokker ben je altijd eindverantwoordelijk in mijn ogen.

Ben je het niet eens bepaalde dingen dan is er de optie om buiten de rasvereniging te fokken of niet dan?

Wat shows betreft, dat moet iedereen toch lekker zelf weten. :-)

sandra

12 december 2011, 12:33

" Ik vind anders eerder lullig voor de honden, ik kan het daarom ook niet snappen dat men daar zo trots op kan zijn:-) "


ga toch weg ..
ga ergens anders een topic lopen verzieken .

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "kerstshow wijchen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^