hihi, ik ben blij dat ik eindelijk een lastige heb!
hihi, ik ben blij dat ik eindelijk een lastige heb!
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Raad het ras deel 49!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
Srpski Gonic?
oostenrijkse pincher?
nee
oke dan.. beide hints, die jullie hebben gekregen zijn:
Foto:

Letter:
N.
nieuwzeelandse hunt away
Go Hugo
masso matiff
oei !! haha had niet gezien!
ok daar moet ik tuurlijk wel iets leuks tegenover zetten
wow hoe kom ik daar bij maja
komaan hugo
!

coton tulear
Bolognezer?
dwerg maltezertje
of jha bolognezer
tja weet niet of ik hem goed moet keuren kaat, weet niet of het een dwerg is, maar wel een maltezer
ja dat bedoel ik zo goed als er stond op (dwerg) malezertje
ok dan heb je hem kaat
goedzo kaat!
dan is het inderdaad een maltezer, want dwerg maltezers bestaan niet
ben benieuwd naar het ras dat je voor ons opzoekt!
haha !!
http://www.google.be/imgres?q=new+foundlander&hl=nl&gbv=2&biw=1280&bih=607&tbm=isch&tbnid=glx2meRW8sPjUM:&imgrefurl=http://nl.wikipedia.org/wiki/Newfoundlander&docid=jsWVN8BZWbKDGM&imgurl=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/71/Galibalticstorm.JPG/250px-Galibalticstorm.JPG&w=250&h=188&ei=uMTOTrGMIYacOsO65J8P&zoom=1&iact=rc&dur=215&sig=106722140204934105350&page=1&tbnh=127&tbnw=178&start=0&ndsp=18&ved=1t:429,r:0,s:0&tx=66&ty=83
euhh er is iets fout gegaan en de naam van het ras staat in de link 
ok?
t'lukt precies niet goed ghahaha
zet de foto anders even in je hondenpage profiel
wacht een andere
het lukt niet ik doe kopiëren en dan hier plakken maar plakken kan ik niet pakken !!
sla het plaatje eerst op op je computer ,, dan ga je naar je hondenpage profiel en klik je op foto toevoegen.. dan kan je de foto opzoeken en staat hij op je hondenpage profiel
vandaar kan ik je verder helpen
doet iemand anders maar hoor t ' lukt toch niet
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Raad het ras deel 49!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.