Dit zal waarschijnlijk niet in het goede onderwerp staan, ik kon zo niet vinden waar ik iets kwijt kan over het forum.
Ik verbaas mij nogal over een reactie die ik zojuist las vanuit de moderators. Iemand vertelde dat ze kaartjes had gekregen voor een show van iemand die dus schijnbaar niet genoemd mag worden ( Cesar Millan ), en hop.. het forum is niet gediend van deze meneer en omdat er enthousiaste reacties waren ( er werd totaal niet ingegaan op de aanpak van meneer, alleen; jippe hoe fijn..ik ga er naartoe ) werd dit gezien als promotie (??) en slot erop..
serieus
/ me hijst even dr broek weer op
Ik vind dat best kwalijk.
Persoonlijk vind ik deze meneer ook erg interessant, .. ik zeg; moddereters..waarom geen gedelete reacties van mij..misschien ben ik ook wel "te ver"gegaan als ik iemand ergens een uitleg over gaf.
Daarnaast vind ik dat een forum objectief moet blijven, of iig de moddereters. Dat er ingegrepen wordt als iets of iemand onjuist bejegent wordt, of uitgescholden, of racistisch e.d kan ik alleen maar toejuichen.
Maar zo partijdig te werk gaan over iets wat niet eens uitgelicht wordt, dat vind ik bijna kinderachtig.
Ik vraag me tijdens het typen af of dit uberhaupt wel geplaatst "mag "worden.
Ik ben toch echter wel heel benieuwd naar de reactie, en dan ook graag via forum niet via pb



