Bentho is gisteren gecastreerd, het was echt tijd meneertje begon erg dominant te worden. Maar ooh verschrikkelijk wat een rot gevoel als je je beestje daar moet achterlaten. Hij was zo blij, tot het moment dat hij het hokje in moest, zijn hele lijfje trilde.
Was zo blij dat ik hem weer kon ophalen, we moest nog even wachten want hij was nog erg moe. Toen we bij hem aankwamen en hoe beroerd en zeer het ook deed, hij kwispelde zo hard als hij kon, pfff zo lief! Het eerste wat ze zei was, wat een heerlijke enthoustiaste hond, toen ze hem uit zijn hokje haalden om geopereerd te worden, danste en sprong hij maar om hun heen, hihi.
Hij ligt nu gewoon lekker te liggen op zijn plekje, maar hij wil niet plassen gaat er aldoor bij liggen, straks nog maar eens weer proberen. Ben in ieder blij dat hij weer thuis is.
Toen Marley zag dat Bentho er weer aan kwam, was hij helemaal gek en blij, hij rende weer naar binnen en haalde Bentho zijn knuffeltje op en en duwde die bij Bentho in zijn bek, haha met andere woorden "kom spelen"




3 doggies





dus het komt allemaal goed
met positief resultaat.



anders maak ik wel een nieuwe aan 

