ik zit op behendigheid met mijn reu dusty,
nou is het sinds vorige week zondag zo dat als je hond plast of poept op het terein waar je les hebt dan moet je de week er op trackteren nu vind iedereen dat onzin incl mijn zelf omdat ik ook weet zo lang mijn hond ballen heeft en los loopt dat ie naar elk struik en boom gaat om te plassen
maar heb ik heb nou vast is er niks aan de hand.
kijk gaat ie nou poepen dan betekend het gewoon dat de honden van te voren niet goed uitgelaten is
wij zelf kunnen toch ook niet als we moeten plassen en er is een wc in de buurt ophouden tot het mag van anderen. dikke onzin dus om tegen je hond te zeggen waar al 100 honden geplast hebben te zeggen nee dat mag niet. dat snappen ze toch niet dus ja wat ik nu moet zou het niet weten.
wie o wie heeft of maakt dit ook mee. of heeft tips.



3 doggies

Maar toen Junior last kreeg van zijn hormonen was hij echt niet het hele parcours met mij bezig hoor.. Als hij iets lekkers rook ging hij er mooi vandoor. Ik kon roepen, gek doen, negeren, met worst zwaaien of wat ik ook maar wilde, maar komen deed hij niet. Terwijl hij daarvoor inderdaad alleen maar op mij gefocust was. 












