Buffelbeentjes

3 reacties

KimDJ

26 oktober 2011, 18:21

Hey iedereen,

Zijn die buffelbeentjes eigenlijk goed voor een hond? Heb daar al zoveel verschillende dingen van gehoord.
Nika heeft er nooit veel aandacht aan geschonken, af en toe eens wat op knagen maar eigenlijk nog nooit eentje opgegeten. Ik weet dat Zino er nu nog te klein voor is (8weken), maar ik kwam ze tegen in de garage en vroeg het me eigenlijk af.
Ik heb ook al zoveel verschillende dingen gehoord over verse beenderen? Wat is jullie mening? Zelf ben ik er niet voor te vinden, ben bang dat het splintert (hebben ze mij vroeger toch altijd wijsgemaakt) O-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Buffelbeentjes" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Kim, Roef, Casper+

26 oktober 2011, 19:58

Ik geef ze ook. Af en toe en ik blijf erbij. Casper laat deze standaard een week liggen en begint er dan een keer aan aks hij zich verveelt oid.

Heb nu buffloren gekocht en e gaan erin als koek!

KimDJ schreef het onderwerp

26 oktober 2011, 20:43

Ja hier ook, Nika heeft er ook maar zelden oog voor, zo af en toe eens gaan knagen als ze ze nog eens tegenkomt of ik heb ze eens van onder de kasten gevist ;-)
Eigenlijk zou het wel leuk zijn moest ze zo echt eens iets leuk vinden om aan te knagen en zich eens bezig te houden, maar heeft er nooit veel interesse voor gehad of ik heb altijd het verkeerde voorgeschoteld :-)
Zino daarentegen denk ik zal meer een knager worden, merk ik nu toch al verschil in denk k :-)

KimDJ schreef het onderwerp

27 oktober 2011, 19:09

Niemand anders? Een mening over knaagpleziertjes voor de hond :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Buffelbeentjes" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^