Ik was net lekker een wandeling aan het maken met Puff, en daarbij de klikker in mijn jaszak en Puff liep heerlijk mee, met de lijn los op de grond, dus loslopend naast memaar niet van de lijn.
Kom ik een vrouw tegrn met een andere loslopende hond, die we al vaker ontmot hebben, dus Puff even snuffelen en de hond liep door. Dus ik roep Puff en die komt gelijk naar me toe, en gaat naast me zitten (onderstussen druk aan het klikkeren dat ze het zo goed doet)
Op dat moment kwam er nog iemand langs met een drukke aan de lijn sjorende hond, en Puff blijft heerlijk relaxt (nog steeds los) bij mijn voeten. Zegt de vrouw met de loslopende hond tegen die met de sjorrende hond....dat hondje daar is pas 12 weken wat luisterd die goed he? Dat zie je maar weinig....hehehe
Ik glom even van trots...zo leuk om te zien aan Puff dat de trainingen aanslaan, en dat ook gemerkt wordt op straat...echt leuk!



3 doggies









