poppy aangevallen

32 reacties · pagina 1 van 2

nora jazzy en poppy

11 oktober 2011, 12:17

ik zit nog te shaken.ik liep met jazz en pop bij de sportvelden en ze liepen lekker los wat daar mag.toen zagen we in de verte 3 grote honden die meteen op poppy kwamen afstormen grommend en wel.die ene hond greep haar in haar flank en de andere twee dreven haar verder weg.poppy gilde het uit en jazz probeerde de honden bij pop weg te houden.toen kwam er een van de baasjes aanrennen die haar hond bij zijn achterpoten greep en de hond liet los.de 2 andere honden waren ondertussen met jazz bezig.toen kwam de andere baas die de 2 honden bij hun halsband greep.pffffff poppy rende natuurlijk in blinde paniek weg.een stukje verderop kwam ze terug trillend en al.ik heb gelijk gekeken of ze bijtwonden had.ze heeft twee flinke schaafwondjes.jazzy heeft 1 klein wondje aan zijn pootje.ik heb de schaafwondjes gedept en bij jazz ook.nu liggen ze lekker naast me en ik ben nog nooit zo geschrokken.ik ken die honden niet en heb zo ook nog nooit eerder gezien hier.mijn hart zat ik mijn keel.ik probeerde rustig te blijven maar ik kon niet ophouden met trillen.het waren flinke grote honden.modjes als het fout staat sorry maar ik wist niet waar ik het moets plaatsen.ik hou poppy goed in de gaten.er werd niet gezegt van sorry of zo helemaal niets.het gebeurde in een fractie van een seconde.pfff dit is mijn begin van de dag :'(

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "poppy aangevallen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

jos

11 oktober 2011, 12:41 3 doggies

hier zie je maar weer dat als je je honden los laat je er geen controlen over heb ook al mag het daar dan wel doe het nooit meer of geef ze een lang spuer lijn van 10 meter is er iets dan kan je ze terug halen en op pakken het je zal niet de eerste zijn met die honden die ze aan vallen veel sterkte

Amber & Lootah

11 oktober 2011, 12:41 3 doggies

Ja leuk zijn dat soort situaties =S en dan excusses aanbieden of even vragen of je hondje(s) iets mankeren ho maar... het is te hopen dat ze er ook geen geestelijke schade aan over houden, dit heb ik met Lootah helaas wel...

Sanne

11 oktober 2011, 12:44 3 doggies

Wat vervelend zeg, kan me goed voorstellen dat je flink geschrokken bent.

Amber & Lootah

11 oktober 2011, 12:47 3 doggies

" hier zie je maar weer dat als je je honden los laat je er geen controlen over heb ook al mag het daar dan wel doe het nooit meer of geef ze een lang spuer lijn van 10 meter is er iets dan kan je ze terug halen en op pakken het je zal niet de eerste zijn met die honden die ze aan vallen veel sterkte "


Maar als andere mensen hun honden zijn die niet sociaal reageren op soortgenoten schiet je er niets mee op als die van jezelf wel aan de lijn zitten. Juist aan de lijn escaleren ontmoetingen sneller. En je hond kan niet vluchten. Loslopend ontkomen ze nog wel eens aan dat soort asociale honden, aan de lijn kunnen ze niet weg.

linneke

11 oktober 2011, 12:47 3 doggies

das schrikken zeg en niet eens vragen of je hondjes oke zijn :'( , echt triest. ik heb zelfs een keer aan iemand gevraagt of der hond niets had. ookal was het haar hond die aanviel, kira had terug geknapt en de andere hond bloede aan zijn snuit. ik heb zelfs een doekje gegeven om het bloed te deppen.
pfff egoïostische mensen zijn dat, geen respect voor anderen en hun omgeving.

gaat verder alles goed met je en de hondjes?

Gio en Kyra

11 oktober 2011, 12:48 3 doggies

Getverderrie, wat een vreselijke ervaring voor jullie :'(
Die mensen hebben verder niets gezegd????

Sanne

gewijzigd 11 oktober 2011, 12:51 3 doggies

"

Maar als andere mensen hun honden zijn die niet sociaal reageren op soortgenoten schiet je er niets mee op als die van jezelf wel aan de lijn zitten. Juist aan de lijn escaleren ontmoetingen sneller. En je hond kan niet vluchten. Loslopend ontkomen ze nog wel eens aan dat soort asociale honden, aan de lijn kunnen ze niet weg. "


Ben ik het niet helemaal mee eens. Aan de lijn kan ik mijn hond beter beschermen dan als ze los lopen. Maar ik ontwijk druk bezochte loslopende honden gebieden sowieso al

chantal

11 oktober 2011, 12:51 3 doggies

Jeetje! wat zul je geschrokken zijn. Verwen en knuffel Pop en Jaz maar extra veel vandaag..
Zo vervelend als mensen hun niet sociale honden los laten lopen, je kunt er alleen zo weinig aan doen..

linneke

11 oktober 2011, 12:55 3 doggies

" hier zie je maar weer dat als je je honden los laat je er geen controlen over heb ook al mag het daar dan wel doe het nooit meer of geef ze een lang spuer lijn van 10 meter is er iets dan kan je ze terug halen en op pakken het je zal niet de eerste zijn met die honden die ze aan vallen veel sterkte "

ik ben het daar helemaal niet mee eens. die honden zijn los en jouw hond kan door de lijn geen kant meer op, daarbij kan je iedere hond niet zomaar even optillen. zelfs als je je hond kan optillen dan is dat nog niet veilig.

Sanne

11 oktober 2011, 12:57 3 doggies

"
ik ben het daar helemaal niet mee eens. die honden zijn los en jouw hond kan door de lijn geen kant meer op, daarbij kan je iedere hond niet zomaar even optillen. zelfs als je je hond kan optillen dan is dat nog niet veilig. "


Optillen is wel erg dom op zo'n moment he. Maar je kunt ook voor je hond gaan staan en die andere hond dus blokken.

nora jazzy en poppy schreef het onderwerp

11 oktober 2011, 13:01

dank jullie wel.en ze lopen daar altijd los.mensen moeten gewoon zorgen dat ze hun onaardige honden vast houden.en als ik ze aan de lijn heb word het alleen maar erger.poppy is een heel lief sociaal hondje wat voor iedereen op haar rug gaat liggen.
en de mensen hebben niets gezegd of gevraagd of het goed met haar ging.
en ik ben bang dat ze nu bang word van grote honden maar ik bel later even mijn kennis op,zij heeft een grote hond en dan gaan we wel samen even wandelen.kijken hoe poppy reageerd.
ik ga juist geen drukke plaatsen vermijden.dit is de 1e keer dat het gebeurd is.ik wil geen angsthonden dus blijf ik gewoon die routes lopen.je kan hier heel veel routes lopen.maar er zijn ook veel andere mensen hier komen wonen met honden.ik ken die mensen niet en die honden ook niet.maar ze hebben wel ingegrepen.ik denk dat zij ook een beetje zijn geschrokken.
dat ze misschien daarom niet gevraagt hebben hoe en wat.maar ik rende ook gelijk achter poppy aan.

Sanne

11 oktober 2011, 13:03 3 doggies

Ja het is jammer dat er zulke hondenbaasjes zijn. Die verpesten het voor de ander. Je moet die plaatsen ook niet gaan ontwijken! Ik doelde meer op mezelf, ik heb al een angstige hond en dan is dat gewoon niet zo fijn.

nora jazzy en poppy schreef het onderwerp

11 oktober 2011, 13:05

@sanne ik kon die honden niet blokkeren want ik heb twee honden en dat waren 3 grote honden.
en optillen doe ik zowieso niet bij zulke dingen.maar ik moest poppy en jazz in de gaten houden.
ik had geen kans om de honden te blokkeren.is het maar 1 hond dan is het wat anders.

@linneke je hebt gelijk hoor met die lijn.de lijn komt dan helemaal in de war en dan is de ramp niet te overzien.ik laat ze gewoon los en dan kunnen ze nog proberen weg te komen.

nora jazzy en poppy schreef het onderwerp

11 oktober 2011, 13:07

@sanne ik begrijp het hoor.het is ook geen pretje als je hond door een ander angst krijgt.
dan is het inderdaad ook beter om die plekken te vermijden.

linneke

11 oktober 2011, 13:08 3 doggies

"

Optillen is wel erg dom op zo'n moment he. Maar je kunt ook voor je hond gaan staan en die andere hond dus blokken.
"

dat weet ik, moet je tegen jos zeggen ;-) .
als je een hond hebt die op zo'n moment gewoon achter je blijft (zoals Lila) wel. het valt te zien hoe je hond reageert. Kira die vlugt en snauwt terug, die krijg je op zo'n moment niet achter je benen. Nala die denkt gewoon "SPELEN" en is zich van geen kwaad bewust, die krijg je dus ook niet zo makkelijk achter je. ik weet dat ik in zo'n situatie Kira beter kan loslaten, Nala naast me laten zitten en Lila die kruipt zo al achter men benen.

Esther&Tibbe

11 oktober 2011, 13:12 3 doggies

Pfff dat is erg schrikken zeg! Kan me echt helemaal voorstellen dat je daar staat te trillen, wat er allemaal kan gebeuren op zo'n moment. Daar moet je toch niet aan denken.
Zo zonde voor poppy en jazzy en stom dat die mensen dan ook niet sorry zeggen ofzo!
Sterkte hoor en een dikke knuffel voor poppy en jazzy.

diane en tank

11 oktober 2011, 13:12 3 doggies

ach nee pop en jaz wat sneu zeg, geef vrouwtje maar dikke lebber want ze is zo geschrokken en wie weet krijgt ze wel een glimlach terug.
en niet onbelangrijk, lekker laten verwennen :-D

Marie-Rose & Tibootje (RIP) + Freya'tje

11 oktober 2011, 13:14 3 doggies

Wat moet jij geschrokken zijn en dan niet eens vragen hoe het met je hondjes gaat ? Wat voor mensen zijn dat nu !

Ik ben het er ook mee eens dat het aan de leiband houden hier geen verschil had gemaakt, het waren immers de andere honden (die ook los waren) die jouw hondje aanvielen. Wanneer Poppy aan de leiband was geweest hadden ze dit ook gedaan :'(

Ik heb weliswaar geen kleine hond, maar ben ook zo ongerust geworden sinds hij werd aangevallen. Mensen die hun hond niet onder controle hebben en weten dat hij niet altijd even lief is naar andere honden toen, moeten hun hond aan de leiband houden ! Maar spijtig genoeg zijn er nog al te veel onverantwoordelijke hondenbaasjes :'( of zoals mijn DA altijd zegt (die de vele bijtwonden mag verzorgen) baasjes die hun hond eigenlijk totaal niet kennen of willen kennen :'(

Hoop dat Poppy snel terug helemaal de oude is en ze nu geen angst heeft gekregen voor grotere honden. Anders stuur ik Tibo wel eens, die is gek op hondjes als Jazzy en Poppy, ze moeten dan hoogstens schrik hebben om te worden doodgeknuffeld :-D

nora jazzy en poppy schreef het onderwerp

11 oktober 2011, 13:21

@esther dank je wel hoor.ik ben me echt rot geschrokken.en ze is ook zo klein he?die hond zijn bek ging helemaal om haar middel heen :'( ze kan wel van zich afbijten.maar dit was te veel voor zo een klein ding.3 grote honden.en grote broer jazz wou haar helpen maar het was een geharrewar van grommen bijten en mensen die stonden te schreeuwen.dus hij kreeg ook een kwauw in zijn pootje.

@diana ze liggen lekker naast me. :-) en ik dacht toch echt dat ik vanmorgen gedocht had.nja dan ben ik nu extra schoon met die kusjes van jazz en pop. :-)

margriet

11 oktober 2011, 13:26 3 doggies

Wel aan de lijn/niet aan de lijn?!
Geen idee wat nu het beste is. Ik heb bijna hetzelfde meegemaakt terwijl mijn pup wèl aan de lijn zat.

We liepen in het bos en het gebeurde in een fractie van een seconde. Ineens komen er 3 honden (2 hele grote en een Jack Russell)de hoek om stormen, waar wij net aan komen lopen. Ze rennen loodrecht op mijn pup af en een van de grote pakt mijn pup direct in de nek. Die gilde het natuurlijk uit. Gelukkig liet de hond wel snel los. Maar je schrikt ècht enorm.

In dit geval zat de pup aan de lijn, maar uiteindelijk schiet je daar dan dus in zo'n weinig mee op. Het gebeurde zo razendsnel dat het niet mogelijk was te reageren.

nora jazzy en poppy schreef het onderwerp

11 oktober 2011, 13:29

@marie rose.dank je wel hoor :-D en jazz en pop zijn gek op knuffelen met grote honden.zo hebben ze hier veel grote honden als vriendjes.lieve lobbels.maar dit had ik nog nooit meegemaakt en nog nooit gezien.zoveel gegrom en met zijn 3en poppy grijpen.en dan omdraaien om jazz te grijpen.en toen die ene poppy in haar zijflank greep en toen ik poppy zo hoorde gillen stond mijn hart stil.
en ik draaide me om en ik zie dat die ene hond jazz greep.de schrik van mijn leven.
maar tibo is altijd welkom om te komen knuffelen. :-D :-D

Esther&Tibbe

11 oktober 2011, 13:39 3 doggies

" @esther dank je wel hoor.ik ben me echt rot geschrokken.en ze is ook zo klein he?die hond zijn bek ging helemaal om haar middel heen :'( ze kan wel van zich afbijten.maar dit was te veel voor zo een klein ding.3 grote honden.en grote broer jazz wou haar helpen maar het was een geharrewar van grommen bijten en mensen die stonden te schreeuwen.dus hij kreeg ook een kwauw in zijn pootje.

@diana ze liggen lekker naast me. :-) en ik dacht toch echt dat ik vanmorgen gedocht had.nja dan ben ik nu extra schoon met die kusjes van jazz en pop. :-) "


Pfff nou ik zou dat ook doodeng vinden, 3 van die grote honden die op een kleintje afkomen en ja wat kan je doen.
Die van mij ook is ook niet zo groot maar hij denk soms dan wel dat ie een grote hond is (een Jackie hè ;-) ) maar hap, slik en weg is tie.. Bij wijze van dan.
Het is vooral schrikken omdat je op zo'n moment bijna geen overzicht meer hebt en dat grommen en bijten kan zo bedreigend over komen, je weet op zo'n moment niet hoe het af zal lopen.

Niet teveel aan denken hoor, denk aan poppy en jazzy die veilig naast je op de bank liggen.

nora jazzy en poppy schreef het onderwerp

11 oktober 2011, 14:35

@esther.het kopje koffie heeft goed geholpen. :-D en je kan niets doen.en pop is ook een eenhapscracker.af en toe denkt ze ook dat ze en grote hond is maar vanmorgen liep ze gewoon rustig rond.over anderhalf uur gaan we met mijn kennis en haar grote hond naar buiten.dan komt ze er wel overheen hoop ik ;-)

Esther&Tibbe

11 oktober 2011, 15:13 3 doggies

Oja hoor als ze lekker aan het spelen zijn, zijn ze het alweer vergeten!
Er staat hier veel wind maar het is eigenlijk best lekker wandel weer, uitwaaien maar!

Veel plezier zometeen.

Dewi • Promise • Duuk

11 oktober 2011, 15:28 3 doggies

He bah wat naar :'(

En wat zullen jullie geschrokken zijn. Ik hoop dat de wandeling zo meteen positief is voor Poppy en dat ze meteen weer wat van haar vertrouwen terug krijgt.

Knuffel voor de lieve Poppy, en ook voor haar grote broer natuurlijk

nora jazzy en poppy schreef het onderwerp

11 oktober 2011, 16:54

@esther we zijn net terug.en de hond van mijn kennis kent ze wel maar ze wou nu niets van haar weten.en rende steeds weg als de hond bij haar kwam. :'( vanavond maar weer proberen.ze stond gewoon te trillen.terwijl de hond een hele lieve herdershond is.en het jazz zijn vriendin is.jazz die rende vrolijk met de hond en zoals gewoonlijk speelde ze weer.maar poppy wou niets van haar weten. :'(

@dewi ja ik hoop ook dat ze wel weer haar zelfvertrouwen terugkrijgt.ik geef haar dan geen aandacht als ze tegen me opspringt en loop gewoon door.maar ze bleef achter me lopen.ik zij wel steeds tegen haar,het is goed meisje ga maar naar nicky toe.dat is de andere hond.maar poppy hing zowat in mijn laars.het komt wel goed hoor.gewoon veel wandelen met de grote hondenvriendjes en vriendinnetjes.en de knuffel heb ik overgebracht.je krijgt een knuffel terug :-D

jos

14 oktober 2011, 11:54 2 doggies

"

Maar als andere mensen hun honden zijn die niet sociaal reageren op soortgenoten schiet je er niets mee op als die van jezelf wel aan de lijn zitten. Juist aan de lijn escaleren ontmoetingen sneller. En je hond kan niet vluchten. Loslopend ontkomen ze nog wel eens aan dat soort asociale honden, aan de lijn kunnen ze niet weg. "

jos

14 oktober 2011, 12:01 2 doggies

"
dat weet ik, moet je tegen jos zeggen ;-) .
als je een hond hebt die op zo'n moment gewoon achter je blijft (zoals Lila) wel. het valt te zien hoe je hond reageert. Kira die vlugt en snauwt terug, die krijg je op zo'n moment niet achter je benen. Nala die denkt gewoon "SPELEN" en is zich van geen kwaad bewust, die krijg je dus ook niet zo makkelijk achter je. ik weet dat ik in zo'n situatie Kira beter kan loslaten, Nala naast me laten zitten en Lila die kruipt zo al achter men benen. "

Esther&Tibbe

14 oktober 2011, 12:02 3 doggies

Sorry ik zag je reactie nu pas Nora,

Wat jammer dat het niet goed ging, het is toch en hele schok geweest voor poppy.
Hoe is het nu, is ze al een beetje bijgekomen?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "poppy aangevallen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^