'De dikste van het hele dorp'

5 reacties

Ringo*

7 oktober 2011, 10:21

Iemand gisteren Man bijt hond gezien?

Even schetsen:

Een koppel stelt hun Jack Russel voor. Hij is de 'dikste van het hele dorp' naar eigen zeggen... En of hij dik was!

Het was echt buitensporig :'(

De vrouw vertelde dat hij bij een wandeling na een tijdje begint te manken en dat hij dat alleen maar doet om naar huis te mogen. Ik denk dat de pootjes gewoon zwichten onder het gewicht dat ze moeten dragen.

Ik vond het zo zielig om zien. Hoe kan je het als baasje zo ver laten komen? Of bekijk ik het te eenzijdig?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "'De dikste van het hele dorp'" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Dobrygoedgekeurde fokker

7 oktober 2011, 10:28 3 doggies

Dat valt bij mij onder dierenmishandeling, inderdaad hoe kan je het zo ver laten komen. Onbegrijpelijk.

Net als met veel te dikke kinderen, hoe kan je als ouder dat laten gebeuren :'(

Ringo* schreef het onderwerp

7 oktober 2011, 10:30

Ik denk dat het in Engeland is dat ze daar zelfs je huisdier voor komen ophalen omdat het dierenmishandeling is...

chantal

7 oktober 2011, 10:33 3 doggies

Heb het niet gezien.. maar wat zielig!

Nikita & Dames

7 oktober 2011, 10:34

Offtopic @ Dobry,

Ouders kunnen hier niet altijd wat aan doen hoor..

Als je de aanleg er voor hebt/ het zit in de genen... dan kan je er weinig aan doen..

Euforia

7 oktober 2011, 10:51 3 doggies

Echt erg! Ik zat met open mond te kijken! "Hij loopt zelfs niet om zijn speeltje" Ja logisch?

Die hon keek echt suuuuuuuperzielig!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "'De dikste van het hele dorp'" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^