flyball

8 reacties

vincent

1 oktober 2011, 17:55

hallo,
Wij (ik en bono) zijn woensdag begonnen met flyball! Hij vind het geweldig, de eerste les was wat kennismaking met de toestellen enzo maar ze zagen dat hij er intresse in had dus hebben we hem al laten springen en apporteren ;-)
sinds vandaag hebben we ook gebruik gemaakt van het toestel en hij begrijpt al dat hij erop moet springen voor dat hij zijn beloning krijgt (tennisbal in dit geval) we hebben wel 1 probleem, als het donker is en de lichten staan aan heeft bono bang van de schaduwen denken de lesgevers. Maar we gaan er aan werken, ook moeten we het altijd op een omheind veld doen anders gaat hij ervan door O-) maar daar zijn we op aan het trainen! We gaan dit maximum 1 x in de week doen dit ivm bono zijn patella luxatie, maar hij vind het helemaal de top! Ben zo trots op hem :-D
groeten

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "flyball" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

vincent schreef het onderwerp

1 oktober 2011, 17:55

email uit

vincent schreef het onderwerp

6 oktober 2011, 20:23

we hebben gisteren weer een les gehad en het is weer super gegaan ;-)

Sara & Gummi

6 oktober 2011, 20:27 3 doggies

hey mag ik vragen waar jullie dit doen???

vincent schreef het onderwerp

6 oktober 2011, 21:02

in belgie, herentals

Sara & Gummi

7 oktober 2011, 11:52 3 doggies

Wat zijn de vereisten om te mogen meedoen?
Kan je mij iets meer vertellen over hoe het wordt aangeleerd enz?

vincent schreef het onderwerp

7 oktober 2011, 22:23

de hond moet minstens 1 jaar zijn
hoe wordt het aangeleerd: eerst met je je hond leren een tennisbal te apporteren, dan wordt er kennis gemaakt met de toestellen enzo en dan beginnen ze met 1 hindernis wanneer dit goed gaat 2 hindernissen enz... dan wordt er kennis gemaakt met het toestel waar de bal uitkomt eerst laten ze de bal er gewoon uitrollen en dan begint de hond wel door te krijgen dat hij er op moet gaan springen enz..

Sara & Gummi

8 oktober 2011, 20:42 3 doggies

Hey Vincent,
dank je voor de info!
Ik ga morgen waarschijnlijk kijken in Hasselt naar de flyball demo. :-D Ben heel benieuwd!

vincent schreef het onderwerp

8 oktober 2011, 21:46

veel plezier morgen

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "flyball" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^