gekneusde voorpoot

14 reacties

Jol Vliegen (gast)

28 september 2011, 08:40

Mijn hond was gistren te wild met het rennen achter een konijn. hij struikelde dat zag ik. Een poos later toen hij uitgerend was stond ze daar hield haar poot op. met veel moeite thuis gekomen zweld de voorpoot op. wat is er nu aan de hand. gekneusd of gebroken.
vanmorgen wil ze bijna niet uit. met meoite en plas en poep gedaan. ze houd haar poot steeds op. eten en drinken doet ze goed. Is het rusten of moet ik meer doen. O-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "gekneusde voorpoot" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Bella

28 september 2011, 08:44

rusten is goed maar zelf zou ik even naar de DA gaan om te laten controleren.. (breukje?)

Petra, *Lily Jane* & Jipgoedgekeurde fokker

28 september 2011, 08:45

De dierenarts is de enige die kan beoordelen wat er aan de hand is. Als mijn honden zich vestappen en ze lopen even wat moeilijk kijk ik het vaak even aan. Maar wat jij beschrijft opgezwollen, niet op willen staan... daar zou ik dus direct mee bij de dierenarts zitten. Dat is dan ook het enige juiste advies wat ik je kan geven.

het Moderatorteamgoedgekeurde fokker

28 september 2011, 08:45

MEDISCH

Hondenpage adviseert om bij twijfel altijd een dierenarts te raadplegen.

Priscilla

28 september 2011, 08:49

Ik neem aan dat je bij de DA een bezoekje brengt.
Laat je weten hoe het is gegaan?

Jol Vliegen (gast)

28 september 2011, 10:02

oke, om 13.00 uur zijn we bij de dierenarts. ik laat weten hoe het afloopt.

Petra, *Lily Jane* & Jipgoedgekeurde fokker

28 september 2011, 10:04

Succes bij de dierenarts Jol. Een verstandige keus om het te laten beoordelen door een arts.

Chicka

28 september 2011, 11:08

Goedzo dat je naar de dierenarts gaat, heel verstandig

Veel sterkte bij de dierenarts

Groetjes Chicka

Jol Vliegen (gast)

28 september 2011, 16:15

Over mijn bezoek aan de dierenarts. Voet is erg gekneusd. Ze kon geen breuk voelen.Volgens de DA is het een flinke zwelling. Raadde rontgenfoto aan. a 125 euro. Hebben we niet gedaan. Met pijnstillers naar huis. Paar keer per dag met een ijsblokje de zwelling laten zakken. Over drie dagen moet ze de poot weer gaan belasten en anders is er wellicht toch een breuk. We wachten het even af.

Sara

28 september 2011, 16:19

Als het toch een breuk is, moet die zo snel mogelijk behandeld worden. Ik weet dat een rontgenfoto prijzig is, maar ik zou het toch doen.
Ik hoop maar dat het pootje snel weer beter is.

Petra, *Lily Jane* & Jipgoedgekeurde fokker

28 september 2011, 16:32

Als de zwelling zo groot is, is er ook niets te voelen. dus nu weet je eigenlijk nog niets...

Sara

28 september 2011, 16:54

Vandaar dat de DA een röntgenfoto adviseerde natuurlijk.
En het lijkt duur, maar als de poot gebroken is, en hem niet meteen behandelen, kan nog vééél duurder uitkomen. :'(

Priscilla

29 september 2011, 09:08

Sorry,
Een rontgenfoto is duur ja. Maar je kan een breuk niet om de tast ontdekken. Daarvoor heb je nou die rontgen.
erg jammer dat wederom een hond met pijn door moet lopen omdat het baasje het het geld niet waard vindt.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "gekneusde voorpoot" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^