Doel dit weekend

14 reacties

Cynthiabijna goedgekeurde fokker

18 juni 2009, 13:07

Nieuwe foto van de hond maken, zodat jullie weer eens weten hoe ze er nu toch uitziet ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Doel dit weekend" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

.

18 juni 2009, 13:43

Leuk doel. Ik ben benieuwd hoe die word.

Groetjes Marianne

Hebben jullie nooit problemen om je hond mooi op de foto te krijgen ?

Ik ben meestal nog bezig om de camera te nemen en hij is al weg ;-) De vorige was nog erger, die kreeg gewoon een depressie als ik met dat kastje afkwam, resultaat heel dikwijls een trieste hond op de foto :-D

Wendiej

18 juni 2009, 13:58

Mijn doel is het examen halen van de B cursus!

.

18 juni 2009, 14:01

Hier komen de honden altijd meteen naar je toerennen en duwen hun neus tegen de lens als ze maar zien dat je de camera pakt. Zo zijn dus een heleboel lieve, grappige momenten die we vast wilde leggen in de soep gelopen hahaha

Dus vaak zie je ons heel sneeky de camera pakken en vooral niet naar hun kijken en onschuldig hummen, dan lukt het nog wel :-D

Groetjes Marianne

Cynthiabijna goedgekeurde fokker schreef het onderwerp

18 juni 2009, 15:26

Spannend B examen, Ik mag 2 julie vervolg opvoed. kijken of ik kan opvoeden. Whaha, dus nog een doel, hele weekend oefenen ;-)

Nou jaaa, nog een dagje werken , maar nu zie ik toch dat ze lekker met de bal speelt dus de camera er maar even snel bij pakken!! :-D

Helga & Zoëy

18 juni 2009, 15:56

Mijn doel is zaterdag of Quad rijden of naar een thermaalbad en zondag een wedstrijd van softbal!!

annelies

18 juni 2009, 16:42

Mijn doel, mmmmmmmmm. Zondag proberen om het goed te doen op show met Luka.

groetjes Annelies

Alie

18 juni 2009, 19:05

Mijn doel dit weeekend is zorgen dat mijn man en ik eindelijk weer eens samen met Sem kunnen wandelen.

De laatste weken is hij amper thuis, ja om te slapen maar verder ;-)
Helaas is hij druk met werken en alles wat daarbij komt.......

Liefs,Alie

Anita

18 juni 2009, 19:10

Een heel goed doel Cynthia! Ik ben benieuwd! :-D

Groetjes, Anita.

caro en de teckels

18 juni 2009, 20:32

mijn doel lekker uitrusten en mijn man gaat 1 daagje naar deucheland met een vriend die hij al veerig jaar kent ;-)

Yvonne en cyra

18 juni 2009, 20:34

MMMMM mijn doel doelloos poetsen :-D :-D :-D :-D

Is niet anerds en met Cyra wandelen maar dat is een must

Cynthia (gast)

18 juni 2009, 21:53

Weekend is nog niet begonnen en ik heb al een paar kiekjes, moet even een rustig moment begin van volgende week zoeken om e.e.a. hier neer te zetten.
een close up!! om te zoenen!
ffe geduld,
Ohh ja, de verjaardag van mijn man vieren, zou je haast vergeten?? :-D

lia

18 juni 2009, 22:00

Hey,

Zaterdagmorgen eerst puppycursus met Simba.
Daarna naar huis ff bakkie doen, kan Simba ff slapen.
In de tussentijd "ff" naar Gorcum rijden, een vriend van mij wil daar zn camper ophalen.
Als ik terug ben, wil naar de dierengroothandel, want daar is een open dag met allerlei verschillende aktiviteiten.

Savonds gaan we naar het wokresto in Rhenen, gezellig avondje omdat mijn dochter is geslaagd.
Voor zondag hoop ik op mooi weer, in ieder geval droog, zodat ik met doggie lekker naar het surfmeer kan.

Groetjes Lia

Mandy & Bram.

18 juni 2009, 22:09

Eerst feestvieren omdat ik voor mijn studie ben geslaagd.. en daarna zien we wel weer verder! :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Doel dit weekend" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^