hond moederziel alleen gevonden

15 reacties

nora jazzy en poppy

21 september 2011, 10:30

gisterenavond zo tegen half 9 liet ik jazzy en poppy uit.aangekomen bij de uitlaatplaats zag ik een hond moederziel alleen.ik zag ook verders niemand,maar dacht misschien komt de baas er wel aan en is de hond vooruit gelopen.dus ik loop mijn rondje en tetuglopend stond de hond nog steeds op dezelfde plek en niemand te bekennen.toen zag ik mijn buurmeisje en stonden we even te praten zo van,ken jij deze hond?ik had de hond hier nog nooit gezien.in het half uurtje dat we stonden te praten zagen we nog steeds geen baas.toen heeft ze een riem gehaald en zijn we naar de dierenambulance gelopen en gevraagt of ze konden kijken of de hond een chip had.de hond had dus geen chip.we hebben ons nummer daar achtergelaten en als de baas dan zou komen.kon hij ons bellen.het buurmeisje heeft de hond voor de nacht meegenomen en vandaag hopen we wat te horen van een baas.het is een hele lieve hond.een goedzak.ik vind dit zo zielig dat je je hond zomaar dumpt.geen halsband geen riem helemaal niets.dus we hopen dat de baas zich alsnog meld.een andere buuf zou hem op de amdevi plaatsen.al met al ging ik om half 9 hier weg en kwamen we om half 1 binnen.jazzy en poppy waren harstikke moe.dus we hopen echt dat de eigenaar zich meld.de hond is een soort kruising.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "hond moederziel alleen gevonden" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

•• Ellun en Evi ••

21 september 2011, 10:36 3 doggies

Goed dat jullie de hond hebben meegenomen.
Hopelijk meldt de eigenaar zich en kan hij terug naar z'n warme mandje!
Wat voor hond is het?

Nikita & Dames

21 september 2011, 10:38 3 doggies

Is erg, natuurlijk!
Maar het wilt niet zeggen dat ie zomaar gedumpt is..

Wij hebben ook diverse honden opgevangen die we hier zonder baas tegenkwamen... sommigen hadden ook geen halsband aan... die zijn geschrokken van iets, trekken zo hard dat die halsband uitgaat en dan lopen ze keihard weg... dus dit kan ook het geval wezen he :-)

Jits

21 september 2011, 10:41 3 doggies

" Is erg, natuurlijk!
Maar het wilt niet zeggen dat ie zomaar gedumpt is..

Wij hebben ook diverse honden opgevangen die we hier zonder baas tegenkwamen... sommigen hadden ook geen halsband aan... die zijn geschrokken van iets, trekken zo hard dat die halsband uitgaat en dan lopen ze keihard weg... dus dit kan ook het geval wezen he :-) "


Dat wou ik ook net gaan zeggen :-D
Fijn dat jullie je over de hond bekommerd hebben, hopelijk meldt het baasje zich snel!

nora jazzy en poppy schreef het onderwerp

21 september 2011, 10:41

#ellun de hond lijkt op de hond van priscella met nog wat anders er door heen.het is een reutje gecastreerd.
hij is een jaar of 5.met een hele lieve kop.

#nikata dat kan zijn maar als wij daar anderhalf uur gestaan hebben zonder dat er iemand voorbij kwam dan ga ik toch twijfelen.en omdat niemand de hond kent hier,vind ik het wel vreemd.

chantal

21 september 2011, 10:42 3 doggies

Wat erg! Goed van jullie dat jullie de hond hebben meegenomen! Dit doet me erg denken aan toen wij onze rex vonden, was toen zelf 12 en we waren zomers op de camping, daar had iemand in de grote container gewoon een greyhound puppy gedumpt!! echt zo zielig, wij hebben het beestje opgenomen in os gezin... binnen was het een perfecte hond alleen buiten zag hij alles als prooi.. uiteindelijk hebben we voor het beesie , rex afgestaan aan een stichting die de honden erplaatst bij gezinnen met voldoende ruimte en ervaring... echt verschirkkelijk dat mensen hun beesie zo kunnen achterlaten!

nora jazzy en poppy schreef het onderwerp

21 september 2011, 10:46

#chantal het is zo een lieve hond.als je staat te praten gaat hij zitten,geeft pootjes.is lief voor andere honden.wij weten niet wat er gebeurd is.maar we hopen dat de baas zich meld.en zo zie je maar weer hoe belangrijk een chip is.jazzy en poppy hebben alletwee een chip.we houden hoop.vanmiddag komt het buurmeisje even langs.

Nikita & Dames

21 september 2011, 10:50 2 doggies

@ Nora,

Kan natuurlijk, maar wij hebben het zelfs meegemaakt dat we een Duitse staander hebben aangehouden hier omdat ie verdwaasd rondliep, niemand die ook hier de hond kende, wel een halsband had ie om, niks geen chip, geen adres of naamplaatje..

De dierenambulance kwam erom en belde na een kwartier al terug naar ons omdat we er erg mee tussenzaten omdat als de baasjes zich niet hadden gemeld, hij naar het asiel zou gaan.
Dierenambulance vertelde ons dat de baasjes zich hadden gemeld, en dat deze uit een dorp kwam wat een 10 km naast ons dorp ligt... dus zo zie je maar dat honden die verdwaasd weglopen een behoorlijk eindje kunnen wandelen...

chantal

21 september 2011, 10:51 3 doggies

ach, en dan laten ze zo'n schat van een hond alleen. Ja ik heb die van mij ook gechipt , ben als de dood dat als ze een keer weglopen (je weet het nooit) dat ze dan mij als eigenaar kunnen terugvinden..

Ik hoop ook dat het baasje zich meld... laat het ons weten als je meer weet.

corrie koopman

21 september 2011, 11:03 3 doggies

Wat goed van jullie om dit zo op te lossen.

Ik hoop voor de hond dat het baasje wel snel van zich laat horen.

Laat je weten als het baasje gevonden is.

nora jazzy en poppy schreef het onderwerp

21 september 2011, 13:21

@nikita ja daar hoopten wij ook op,maar tot op heden heeft niemand zich gemeld :'(
ik laat het zeker weten als ik wat meer hoor.en als het baasje zich gemeld heeft.

nora jazzy en poppy schreef het onderwerp

22 september 2011, 09:58

update nog niemand heeft zich voor de hond gemeld. :'( de buuf gaat flyers maken en ophangen en zo hopen we dat iemand zich wel meld.

Miranda

22 september 2011, 11:48 3 doggies

Hier bijna het zelfde verhaal..

Daddy had ook geen chip en hier heeft niemand zich gemeld dus dikke kans dat dat bij jullie ook gebeurt. :-)

chantal

22 september 2011, 12:45 3 doggies

ah gossie.. hopen dat de flyers wel helpen!! ik duim voor het arme hondje!

nora jazzy en poppy schreef het onderwerp

22 september 2011, 13:16

nou toch een beetje goed nieuws met wel enige verbazing.de hond is dus vanmorgen opgehaald door de baas bij de buuf.op de vraag waarom hij nu pas kwam andwoorde hij,ik had geen zin om hem eerder op te halen en ik laat hem vaak alleen op straat.het schijnt dat hij de hond gewoon uit de deur zet om te gaan plassen en te poepen en dat hij hem pas na 2 uur of 3 uur terugfluit.
en als hij hem kwijt is,gaat hij pas de volgende dag ff kijken waar hij is. :'( zo een lieve hond met zo een lieve kop.ik snap dit niet maar goed hij is terug.

Liesbeth/Skinny

22 september 2011, 20:04 3 doggies

huh,de baas had geen zin :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "hond moederziel alleen gevonden" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^