loslopen

2 reacties

ik en renske

13 september 2011, 16:57

hoi allemaal,

mijn pup renske is echt een knuffeltje: ze wil met alles en iedereen knuffelen. nu weet ik dat somigge mensen echt een hekel hebben aan opspringen de en extreem aandachtvragende honden (dat is dus renske). toch wil ik later graag zonder riem met haar door het bos lopen (dat is ook losloop gebied). nu is mijn vraag hoe kan ik mijn hond zo snel en goed mogelijk leren dat opspringen niet mag bij vreemden en dat als er andere honden of mensen zijn dat ze er niet zomaar blind naar toe mag rennen zonder mijn toestemming.

alvast bedankt voor jullie hulp

P.S. loslopen kan ze dus eigenlijk al redelijk zolang er maar geen andere mensen of honden zijn.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "loslopen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Veronique, Hugo, Jay-Dee & Mandygoedgekeurde fokker

13 september 2011, 16:58 3 doggies

Zorg eerst dat je je hond onder contole hebt ten alle tijden en laat je hond dan pas los.

Want wat doe jij nu als Renske los loopt en er komen aangelijnde honden aan, die zij al gezien heeft!

ik en renske schreef het onderwerp

13 september 2011, 17:02

ze heeft een paar keer losgelopen in een soort enorme wei: we waren alleen tot er iemand aan kwam en ik lette even niet op. verder heb ik haar altijd aan de riem, want ze is toch nog een puppy dus ze mag van mij niet zomaar los. als ze aan de riem is gaat ze eerst zitten of trekken als ze een hond ziet (ik weet niet waarom zo verschillend maar het is gewoon zo)daarna gaat ze heel druk kennismaken met zowel hond als baasje. in mijn buurt zijn er bijna geen rote honden die zo'n drukke pup waarderen, dus willen de baasjes altijd doorlopen maar renske niet.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "loslopen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^