Weimaraner X Mechelaar... update

9 reacties

Mira&ik&Lobs altijd in mn hart

7 september 2011, 19:23

Hallo!

Voor wie heeft mee gelezen toen wij gingen kijken voor Mira, onze Weimaraner X Mechelaar, even een update en foto's.
Mira lijkt qua uiterlijk echt op een Weimaraner, alleen dan zwart. Ze heeft wel herder aspecten in haar karakter. Ze wil de roedel graag bij elkaar houden. Tijdens het uitlaten drijft ze ons bij elkaar. Mira is een leergierig en nieuwsgierig hondje. Lobs is haar grote vriend en apporteren vindt ze helemaal geweldig!
De training was iets minder succesvol. We trainden met Lobs en Mira tegelijk. En met Mira die de roedel bij elkaar wil houden is dat niet handig. Dit resulteert in dat ik met Lobs rustig kan trainen en mijn man met een nerveus blaffende en springende Mira staat (of andersom als ik met Mira train). Om deze reden gaan we de ene week alleen met Mira en de andere week met Lobs en dan lopen we met Mira rondjes in het bos bij de training.

De foto's

Mira, smizing



Lobs en Mira samen takken vangen



Mira gaat als Jomanda naar het carnaval



Zo lief als ze slaapt

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Weimaraner X Mechelaar... update " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

corrie koopman

7 september 2011, 19:44 3 doggies

Wat zijn het leuke foto's van ze. :-)

<3 Ayla&Jara <3

7 september 2011, 19:49 3 doggies

wat een mooi hondje :-) en wat een lieve foto's van haar :-)
dat jullie maar veel plezier aan haar mogen beleven!

Annemieke

7 september 2011, 23:26

haha hartstikke mooi hondje!! leuk om te zien dat ze goed met elkaar op kunnen schieten!!

Marwa & Maya

21 september 2011, 17:34 3 doggies

Hey Laura,
Leuke foto's van Mira, ik zie ze natuurlijk ook al op Facebook het grappige is dat mensen vaak denken dat Maya ook een kruising Weimaraner is maar dan in het zwart heb het al zeker 5 keer gehoord.


Voelt ze zich al wat beter is de narcose er al helemaal uit?

Mira&ik&Lobs altijd in mn hart schreef het onderwerp

21 september 2011, 19:39

Hee Marwa,

Maya en Mira lijken inderdaad best op elkaar. Hoop dat Maya net zo lief als Mira is ;-)

Het gaat heel goed met Mira. Gister avond was ze nog heel sloom, ze heeft wel wat gegeten. Ook vanmorgen was ze nog best sloom, ze liep heel rustig achter me aan een beetje te snuffelen. Vanmiddag op het strand was ze weer wat pittiger. Volgens mij heeft ze er niet echt pijn aan. Gelukkig maar mn arme meissie :-)

Gaat met Maya ook alles goed?

Marwa & Maya

21 september 2011, 20:47 3 doggies

Ja hoor het gaat heel goed met Maya, ze was niet zoveel gewend toen ze net van haar vorige adres kwam zegmaar: geen riem, auto's verkeer etc. vond ze eng. Maar nu gaat het hartstikke goed ze is bijna nergens meer bang voor we gaan naar puppycursus en dat gaat ook erg goed. Ze had wat last van haar oogjes beetje ontstoken wat rood maar daar zijn we gister voor naar de dierenarts geweest en we hebben een zalfje gehad gaat nu al beter.

Ze is heel erg lief je kunt echt alles met haar doen en ze wilt alleen maar zo dicht mogelijk bij je zijn.

silke & woody

21 september 2011, 20:48 3 doggies

hihihihi ik vind het echt een super mooie hond :-D

Mira&ik&Lobs altijd in mn hart schreef het onderwerp

22 september 2011, 15:57

Dank je Silke! Ben heel trots :-D

Grappig Marwa, Mira en Maya lijken niet alleen qua uiterlijk op elkaar. Mira was ook niet zo veel gewend. We nemen haar overal mee naar toe en gaan naar cursus. Ze went onwijs snel aan nieuwe situaties en ze leert snel joh! We hebben een honden frisbee, dat vindt ze helemaal geweldig! Ze moet nu even 'afkicken' van het frisbeeen i.v.m. de operatie, dat is wel balen voor haar. Volgens mij heeft ze bijna geen last van de wond. Ze is al weer net zo actief en speels als anders. Maar toch maar uitkijken voor de zekerheid.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Weimaraner X Mechelaar... update " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^