''teacup'' Pfff

18 reacties

~*~Nadine&Lisa~*~

4 september 2011, 20:24

Ik was zonet aan het wandelen met Lisa, en ik zie een vrouw met een chi, ik begin een gesprek met haar.. :

ik: 'hallo, wat een schatje zeg!'

zij: 'Jij ook'

ik: 'is het nog een pupje?'

zij: 'nee hoor, ik had haar als een tea-cup extra-small gekocht!'

ik: 'Tea-cup? bestaat dat dan? O-)' (beetje sarcastisch)

zij: 'Jaa! dat is een FCI-erkende chihuahua soort, hoor'

ik: 'FCI-erkend? (ik liep een beetje rood aanO-) ) nou, ik hoop dat de chi ook gezond blijft'

zij: 'hoezo?'

ik: 'Laat maar'
------------------

ik ben gewoon doorgelopen, ik had geen zin om helemaal uit te leggen hoor, ik ben nu wel de hele tijd aan het denken erover, arm beestje..

Pff ''Extra-small'' zulke mensen maken me echt misselijk! :'(

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "''teacup'' Pfff" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

~*~Nadine&Lisa~*~ schreef het onderwerp

4 september 2011, 20:30

Dit Topic zakt een beetje naar beneden dus bij hier even een Upje.

Romée

4 september 2011, 20:31 3 doggies

grrr zulke mensen verdienen geen hond :'(

Jacqueline, Jackie en Joy

4 september 2011, 20:33 3 doggies

sjah kan er niets over zeggen eerlijk gezegd, sommige mensen denken niet na voordat ze iets aanschaffen.
Beetje inlezen voor je iets koopt zal een hoop helpen maar blijkbaar is dat te veel moeite.
In mijn ogen kopen die mensen een hondje alleen voor de show en niet voor de hond opzich.

Marleen

4 september 2011, 20:34 3 doggies

ja de mensheid word steeds gekker..
en iedereen wil kleiner, schattiger enz.
en snap niet hoe ze erbij komt dat die FCI-erkent is..

~*~Nadine&Lisa~*~ schreef het onderwerp

4 september 2011, 20:36

" ja de mensheid word steeds gekker..
en iedereen wil kleiner, schattiger enz.
en snap niet hoe ze erbij komt dat die FCI-erkent is..
"


ik snap ook niet hoe ze bij FCI-erkent komt. volgens mij weet ze ook niet wat het is.

Marleen

4 september 2011, 20:39 3 doggies

De FCI zou ook nooit praten over 'teacup' chihuahua

~*~Nadine&Lisa~*~ schreef het onderwerp

4 september 2011, 20:39

" De FCI zou ook nooit praten over 'teacup' chihuahua "


of die Fokker zei dat gewoon..

Jacqueline, Jackie en Joy

4 september 2011, 20:40 3 doggies

als je zo'n hondje koopt kan een broodfokker je van alles wijsmaken anders koop je al geen teacup.
Soms krijgen mensen een papiertje waar iets opstaat en zijn er dan van overtuigd dat het een fci erkend hondje is.

Marleen

4 september 2011, 20:42 3 doggies

ja..ik deed dat ze er is ingetrapt idd

Eefje • Yuna

4 september 2011, 20:45 3 doggies

Die vrouw is gewoon zwaar opgelicht en is er nog trots op ook.

Eefje • Yuna

4 september 2011, 21:05 3 doggies

@ Nikki; Inderdaad, ze loopt te pronken met een broodfokhondje wat ze zelf nog niet weet.
Typ FCI in op google, en ze weet genoeg. Maar helaas is dat voor dat soort hondeneigenaren te veel moeite.
Dan gaan ze liever jurkjes passen voor de Chi's ofzo..

.

4 september 2011, 21:10 3 doggies

haha nou dat wijf weet dan niet echt veel van honden

toch jammer dat er vaak gefokt word met té kleine chihuahua's, mensen die nemen er een, gewoon voor de sier. ik ben er echt op tegen dat mensen een miniatuur versie van sommige hondenrassen willen maken (en chi's zijn klein genoeg... waarom moeten ze nog kleiner?). ik vind de alaskan klee kai en de mini rottweiler echt complete onzin, gefokt om slechte redenen, namelijk schoonheid, dat ze mee te nemen in tasjes zijn, weinig naar buiten hoeven (tewijl ze dus wel veel beweging nodig hebben). maar de gezondheid van die beestjes he... pff

de kleinste chi van de wereld was volgens mij niet veel groter dan een luciferdoosje, het is toch niet normaal...

~*~Nadine&Lisa~*~ schreef het onderwerp

4 september 2011, 23:10

Maar ik zie dit soort onderwerpen ook veel vaker in andere topics verschijnen, niet alleen in die vn mij!
ik vind niet dat mensen onverantwoord een hond moeten nemen, maar ach, ik ben het maar :'(

Nantastic!© Casa di Coontastic speciaal aangestelde fokker

5 september 2011, 00:06 3 doggies

Mensen willen kleiner en kleiner....
Niet nadenkende dat het totaal niet meer gezond is...

Laatst had ik een Chihuahua hier te logeren...
Diertje woog 2500 gram , zoiets weegt de moeder van mijn toekomstige pupje ook...
Maar ik laat het diertje uit, komt er iemand met ook een Chihuahua, dacht ook dat het een pupje was, heel iel en klein... Zegt die vrouw, is dat een kruising Chihuahua? Ik zeg nee hoor, gewoon een ras, met stamboom ook nog.... Oohw, nou dan is die wel veels te groot hoor! Die van mij is lekker klein... Ik beetje door vragen, had het hondje uit België en ze hadden zoveel leuke en lieve pupjes bladiebladiebla! Ik wist alweer genoeg... Heb me ingehouden en alleen maar gezegt dat zo klein niet gezond is en dat een Chihuahua al een heel gevoelig ras is! Of ze er iets mee doen? Denk het niet, zulke mensen zijn erg naief!

Miss-Yara

5 september 2011, 00:20 3 doggies


Dan gaan ze liever jurkjes passen voor de Chi's ofzo..

extrasmall dan he! ongelooflijk zeg, nooit van gehoord, teacup extrasmall.. waar halen ze het vandaan? wat een verstand.!

linneke

5 september 2011, 14:32 3 doggies

pfff, sommige mensen hé! als je iets extra klein wil om mee te gaan wandelen, koop dan een fred of een ratje maar geen overfokte broodfokhond!!! als straks haar hondje heel wat aandoeningen krijgt door een te kleine schedel (ik hoop van niet) zal ze wel anders praten. ze heeft waarschijnlijk ook nog eens heel veel betaald voor een vervalste stamboom. had ze haar maar beter moeten inlezen, dan wist ze dat "teacup" een broodfokterm was O-) .

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "''teacup'' Pfff" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^