overgestapt naar kvv ,

6 reacties

Anoniem (gast)

30 augustus 2011, 14:42

mijn hondje (stafford van ongeveer 8maand at 500 brokken per dag , had hij genoeg mee,
nu ben ik overgestapt op versvlees , maar weet zijn gewicht niet zo goed , en zou willen weten hoeveel ik mag geven , zouden 2 porties smorgens 150 gr en savond 150gr mvg wie kan me helpe

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "overgestapt naar kvv , " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

corrie koopman

30 augustus 2011, 14:52

Isa en Bowie krijgen 2 ons vlees per dag en ze wegen rond de 8 kilo.

Kijk even op de verpakking daar geven ze richtlijnen wat je kan geven.

De mannen

30 augustus 2011, 15:06

Je zou even met je hond op de weegschaal kunnen gaan staan of even langs de dierenarst daar mag je altijd wel even gratis gebruik maken van de weegschaal om te kijken hoe zwaar hij is.
Het ligt er een beetje aan welk KVV je geeft er staan richtlijnen op de verpakking ik zou dan van het meeste uitgaan omdat hij nog niet volgroeit is.
Ik zelf geef KVV van Lotgering die geven 1 a 2% lichaamsgewicht aan Diesel weegt 24 kilo die geef ik nu 500gr per dag hij is 10 maanden.

Anoniem (gast)

30 augustus 2011, 15:16

ik ga hem vanavond , wegen :-D dan kan ik het uitrekenen met 2procent ??

Anoniem (gast)

30 augustus 2011, 15:18

ok bedankt laat vanavond iets wete'n

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "overgestapt naar kvv , " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^