Gezellige buren

8 reacties

Ik kom even mijn hart luchten....

Ben zojuist vreselijk boos geworden op een paar buurjongens !

Ik heb voor mijn hond in de haag een opening gemaakt waar hij doorheen kan kijken, vond het anders maar triest zo zonder enig zicht van wat er op straat aan de hand is.

Iedere keer als ik hem in de tuin laat zit hij daar dan ook gezellig te kijken. Vanavond was ik de wagen aan het kuisen en hoor opeens twee buurjongens aankomen (jongens van 16/17 jaar). Mijn hond maakt er een spelletje van om dan hard te blaffen is immers zijn terrein hé. Maar jullie kennen allemaal een Golden Retriever, is de goedheid zelve....

Om een lang verhaal kort te maken, die jongens draaien zich om en beginnen tegen mijn hond te schreeuwen dat ze hem wel eens een pak rammel zullen geven en stampen daarbij tegen de draad richting hond....Zij hadden mij niet gezien en ik ben serieus uit mijn sloffen geschoten. Ik heb hen toegeroepen dat ze het eens moesten riskeren en dat ze zich wel heel wat voelde zeker tegen een hond die achter een draad zat....toen ik zegde maarja kzal de hond even loslaten hé, dan zijn de kansen gelijker, moest je ze zien lopen :-D

Niet dat ik het had gedaan natuurlijk en mijn Tibo zou hen waarschijnlijk alleen hebben doodgeknuffeld, maar ik dacht wat zijn het toch helden..

Maar moest een hond dan toch eens bijten, dan is het weer de hond zijn schuld ! Ik kan me daar zo boos in maken, waarom moeten zulke kerels een hond pesten, heel flink van hen.

Groetjes en geniet allemaal van jullie weekend tezamen met de woefjes !

Marie-Rose

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Gezellige buren" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Nicole

12 juni 2009, 21:03

Hallo Marie-Rose :-)

Ik kan mij voorstellen dat je kwaad werd,
wat irritant zeg je zou die jongens haast een schop achter hun onderste geven O-)

Marie-Rose & Tibootje (RIP) + Freya'tje schreef het onderwerp

12 juni 2009, 21:09

Dat heb ik net niet gedaan Nicole, maar ze kunnen er zeker van zijn dat het bazinnetje gevaarlijker is dan de hond :-D

blacky

12 juni 2009, 21:13

Hoi Marie-Rose,


die jongelui hebben geen verstand en zeer weinig opvoeding genoten, respect voor dieren is ze in ieder geval niet bijgebracht en inderdaad als de hond bijt heeft de hond het gedaan...nou hopelijk is het de eerste en laatste keer geweest.
Leuk idee van je trouwens zo'n gat in de haag...ons hondje kijkt ook graag naar buiten en heeft daarom een speciaal plekje op de vensterbank.

Fijn weekend

Groetjes Astrid ;-)

Ramona, Benji

12 juni 2009, 21:14

Ik moest wel even laggen toen ik dat begin stukje las:
"Ik heb voor mijn hond in de haag een opening gemaakt waar hij doorheen kan kijken, vond het anders maar triest zo zonder enig zicht van wat er op straat aan de hand is."
Prachtig.

Minder prachtig natuurlijk van die jongens. Ik snap dat tegenwoordig echt niet hoor? Iedereen doet zo kwaad en raar tegen dieren! En waarom? Ze hebben toch niks misdaan.

Maar goed dat je erbij stond en er wat van hebt gezegt.

Stoere kerels van 16/17 O-)

Groetjes Ramona en 2 pootjes van Randy En Benji

Marie-Rose & Tibootje (RIP) + Freya'tje schreef het onderwerp

12 juni 2009, 21:19

Inderdaad hebben ze weinig opvoeding...zijn dezelfde soort jongens die altijd blikjes in onze tuin gooien in de hoop de hond te raken. Ik heb soms schrik om hem daar te laten zitten, hij mag dus ook zelden of nooit alleen. Maar waar gaan we toch naartoe hé...

En tja dat gat in de haag, ik kan hem niet op de vensterbank zetten zoals het gelukkige hondje van Astrid dus moest ik wel een andere oplossing zoeken :-D De man die de haag komt snoeien is er in ieder geval nog niet goed van, die is stapelgek zag je hem denken..

Betty Langenberg

12 juni 2009, 21:25

Hoi Marie Jose, wat een narigheid zeg! Ik kan me goed voorstellen hoe boos je werd.
Ik snap soms helemaal niets meer van de mensen, net als jij. Maar.. er is hoop.
's Avonds doen Arak en ik altijd een rondje om een hertekampje hier. Daar zitten vaak marokaanse dames van achter in de 50 (dat denk ikdan!~~), en die waren toch bang voor de hond, ongelofelijk. Ze vlogen weg. Ik dacht, ja hoor Arak loopt netjes aan de voet, en ik ga toch mooi niet ons avondrondje veranderen, puh.
En nu, na 2 maanden oefenen (van de dames),blijven ze zitten en glimlachen een beetje naar ons. Ik doe altijd een big smile trug natuurlijk.
Ik bedoel maar.. hoe kun je nou wegvliegen voor een hond aan de lijn en aan de voet?? Snap jij het snap ik het :-)
Ik denk, dat veel mensen tegenwoordig heel erg ver van de natuur af staan, en is dat ook een reden waarom die rotbuurjongens van jou tekeer gingen? Of het zijn gewoon rotjongens, dat kan altijd he?
groetjes Betty en poot van Arak en slaap lekker

Vala

12 juni 2009, 21:25

Zulke gasten wil je toch het liefste door die haag naar binnen trekken!

Thea/Rebbel

12 juni 2009, 21:29

Hoi Marie-Rose

Wat leuk dat je een gat in de haag hebt gemaakt voor je lieve viervoeter :-D
Hij zal er zeker heerlijk van genieten :-)

Jammer dat het negatief gedrag met zich meebrengt,
Ze zouden erom kunnen lachen, als ze van een positievere opvoeding hadden kunnen genieten ;-)


Ik wens jullie ook een fijn weekend toe :-D

Groetjes Thea

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Gezellige buren" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^