nou gisteren avond om 23.00 was dr temp 37.7.
en vanmorgen dus 36.8.
Ze ligt nu steeds op verschillende plekken ht liefst achter de kast en dan graaft ze wel voor ze gaat liggen.
Maar zodra ik me eigen beweeg komt ze uit dr holletje en dan gaat e weer in de buurt van mij liggen.
Dus ze is wel aan het zoeken naar rustige plekjes maar wel bij mij in be buurt.
eten heeft ook niet meer gedaan wel nog 1x gedronken en als ze gaat plassen dan zijn het echt super kleine plasjes.
en wat me ook opvalt is dat de ene keer dr buikje lekker ontspannen is en dan de volgende moment zo rond als een tonnetje.
en dan ligt ze op dr zij en dan weer op dr buik kortom ze heeft geewn rust en houd ook echt alles in de gaten vooral mij.
Maar ach ik zie het allemaal wel ik hou dr goed in de gaten en ik laat dr geen minuut meer alleen en we wachten maarweer rustig af meer kan ik nu toch neit doen.
bedankt weer voor je antwoord terug geven







