pardon???

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel elianne elianne

honden foto van elianne

Wat een verhaal zeg, belachelijke mensen !!!!

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "pardon???" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel eileeneileen

honden foto van eileen

margje... zit hier echt met verbazing jouw verhaal te lezen. ik kan het gewoon niet geloven zo belachelijk is het. weet niet wat ik er verder op moet zeggen behalve dat ik voor je hoop dat je die mensen nooit meer hoeft tegen te komen. wat een belachelijk mens!!

groetjesss

honden page profiel ......

honden foto van ...

Margje
In 1 ding hadden de ouders waarschijnlijk WEL gelijk.. dat hun dochter (nu of later) therapie nodig heeft.... , maar niet door JOUW hondje... maar door HUN eigen gedrag...!!!
Begrijp ik gelijk waarom dat meisje gelijk begon te gillen toen je hond eraan kwam.... die angst hebben pa en ma haar waarschijnlijk gewoon aangepraat.....!!!

(ik val soms echt van de ene verbazing in de andere hier op het forum...... )

honden page profiel ..

honden foto van .

Mijn mond valt open van verbazing. Echt schiet mij maar in een leeg biervaatje, wat een mensen zeg.
Niet te filmen dat soort gasten.
Wanneer leren de ouders nu eens om ten eerste normaal te doen, en ten 2de die kinderen van hun eens goed op te voeden.

Ik ben het hier ook nu wel eens zat al die gasten die aan mijn hond willen komen omdat ze er zo leuk uitziet. Maar mijn hond wil helemaal niet geaaid worden, en als ik dat zeg, krijg ik te horen dat ik m'n hond sociaal moet opvoeden. Ehh pardon? Ik heb er zo genoeg van zodat ik de eerste de beste die weer zo zat te zeuren een aai over haar bol heb gegeven.
Wat ik dus raar vond, is dat ze dat helemaal niet op prijs stelde.... O-) Ik dus van: mijn hond ook niet :-D
En nu.....wil niemand Zoë meer aaien, Zoë blij, ik blij O-)

honden page profiel Margje & BikoMargje & Bikobijna goedgekeurde fokker

honden foto van Margje & Biko

Ja.. ik kan er ook nog steeds niet over uit.. het is werkelijk belachelijk wat sommige mensen in hun hoofd halen.
En blijven volhouden en nu rondvertellen dat IK asociaal ben..
Blijkbaar had ik op de opmerking: 'volgende keer schop ik hem dood' moeten reageren met 'meneer, kan ik u helpen, u klinkt zo gefrustreerd, is er iets wat ik kan doen?'
En op het hele emotionele schade verhaal had ik blijkbaar moeten antwoorden: 'hoeveel willen jullie hebben, dan pin ik het even..'
Echt.. soms denk ik, ligt het nou aan mij, maar dit klopt toch niet??

Gelukkig ben ik ze niet meer tegen gekomen..
Durf ook niet meer naar die uitlaatplek. Ze zijn gek genoeg om me te volgen naar huis.. en die vrouw is zo'n volhouder.. daar kom ik niet zomaar vanaf daarna ben ik bang..

Groetjes, Margje

honden page profiel ValaVala

honden foto van Vala

Jeetje Margje wat een verhaal!En aadje natuurlijk. En wat zijn jullie allebei nog rustig gebleven! Ik weet niet ( weet ik wel) of ik zo rustig had kunnen blijven. ( niet dus)

Ik had eens een jochie die met een stok op Mila's koppie ging slaan zomaar. Ik heb die stok afgepakt en doormidden gebroken en gezegt dat als hij dat nog 1x zou flikken ik een boomstam op zijn kop zou breken. ( misschien heb ik anger managment nodig...)

Ik liep met mijn honden en een vriendin met haar hondje, kind komt aanlopen en begint haar hond te knijpen en aan zijn haar te trekken. Ik riep naar die ouders dat als ze hun kind niet zouden terughalen ik in hem zou gaan knijpen..

Ik ben echt niet agressief maar BLIJF van mijn honden af zeg.

honden page profiel mischa, esha & fitziemischa, esha & fitzie

honden foto van mischa, esha & fitzie

Gatverdamme. Wat lopen er toch aso's in Utrecht rond. Niet fijn om niet ontspannen meer rond te kunnen wandelen! Kom voortaan maar gewoon lekker met Biko naar het centrum of de Krommerijn daar zijn de ( meeste O-) ) mensen nog wél normaal.... ;-)

honden page profiel ..

honden foto van .

Wat een verhaal Margje, ongeloofelijk wat er een rare mensen rond lopen zeg. Achteraf dus maar goed dat ze de politie gebeld heeft.Dan kunnen ze je tenminste ook geen last meer bezorgen.
112 bellen .... niet te geloven. Dat die mensen geen bekeuring hebben gehad is nog erg mild van die agenten,want die mag je niet bellen voor zoiets.Wel jammer eigenlijk, ik had ze een fikse boete gegund.

Bah, je zult er maar vlakbij wonen zeg.

Groetjes Marianne

honden page profiel aadjeaadje

honden foto van aadje

wat een verhaal Margje!

t'scheeld dat je je woordje klaar hebt ;-)

honden page profiel Jeannette Jeannette

honden foto van Jeannette

Mijn kinderen weten dat het zwaar verboden is welke hond dan ook op straat of waar dan ook te benaderen! En het is vaak onwetendheid van mensen die niet weten wat een dier inhoudt!
Ik heb respect voor de mensen die mij vragen mijn honden bij me te roepen en te houden. Dan doe ik dit, geen probleem. Communiceren is een kunst!

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "pardon???" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

pagina 2 van 2 12
Volgende forumvraag: Rode peper
^