Combinatie brokken en vers vlees

1 reactie

Anoniem (gast)

15 augustus 2011, 17:27

Hallo allemaal,

Onze hond zit al een tijd op droogvoer; Orijen.
Op zich zijn we hier erg tevreden over, maar toch willen we de hond wat vers voer erbij voeren.
We willen nog niet helemaal over op versvoer, aangezien we regelmatig een weekje weg gaan met de hond, en we in de bungalowparken vaak geen vriezer hebben voor haar voer.

Overstappen op ander voer werkt erg op haar darmen, vandaar dat we niet voor die periodes over willen stappen op brokken.

Wat we het liefst willen is de hoeveelheid Orijen die ze nu krijgt halveren en aanvullen met vers vlees.

Mijn vraag is nu; Is dit mogelijk? (er was toch iets met een geperste brok of geexpandeerde brok of zoiets haha?)

En mocht het mogelijk zijn, hoe kunnen we haar gevoelige darmen dan het best laten wennen?


Alvast bedankt!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Combinatie brokken en vers vlees" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lizy en de doggies

15 augustus 2011, 17:29

hoi,

het beste kan je dan brokdagen en vleesdagen invoeren, dus om en om. Een alternatief is 's ochtends brok en 's avonds vlees.

De meningen over het tegelijkertijd voeren verschillen. Ik zelf voer alleen vers dus kan je daar niet mee helpen.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Combinatie brokken en vers vlees" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^