Super groot hondenkussen

44 reacties · pagina 2 van 2

DIESEL

11 augustus 2011, 16:20 3 doggies

"

Ik heb ook zon kussen voor Spike gehad.
Hij is maar een half jaar meegegaan.
Vind het niks ik zo nooit meer een happy house kussen nemen. "


Ging hij zo snel kapot?
Wij hebben er wel een nieuwe rits in gezet (een metalen in plaats van plastic) omdat deze steeds los ging en meneer het leuk vond om hem steeds open en dicht te doen. Maar verder vind hij hem heerlijk! En ik ook omdat hij ook zo makkelijk wasbaar is.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Super groot hondenkussen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Claudia & Tank

11 augustus 2011, 16:30 3 doggies

ja hij was al heel kapot en dat vind ik toch zonde want hij kostte 70 euro.
Plus hij was binnen 2 maanden zo plat als een dubbeltje.

Judith en Sammie

11 augustus 2011, 16:55 3 doggies

Ik had bij onze vorige dog ook een matras, maar na een paar jaar hond zijn die echt te vies om beet te pakken ondanks dat ik er ook altijd 2 hoezen overheen had. Vandaar dat ik deze heb laten bekleden met sky (nep-eer).
O trouwens vaak als je de sporthalbeheerders in je gemeente vraagt of en wanneer er matten uit gaan kun je ze vaak zo halen. Mischien een tip.

Bo & Dean

11 augustus 2011, 18:28 3 doggies

" nog een goeie tip meiden. het matras , de kindermatrasjes zijn een goeie optie, maar.......

een hoes erom heen wat geen water doorlaat, voor kindermatrasjes zijn die er ook in die maat, en daarover de hoes, super. is je hond nat, dan dringt dat niet door op het matras.

de hoezen voor nat tegen te gaan, kan je overal kopen. en dan iedere kleur hoes erover heen. blijf het matras ook schoon. "


yep inderdaad dat bedoelde ik ook met molton "stom ;-)" ik bedoelde zo'n ding matrasbeschermer met plastiek onderkant gaat geen water door en 1x in de week gaat hij mee in de was de hoeslakens iedere dag.Werkt perfect
Doe dat ook met zijn andere kussen alleen gebruik ik daar de ouden dekbed overtrekken voor......

Bo & Dean

11 augustus 2011, 18:30 3 doggies

" Ik had bij onze vorige dog ook een matras, maar na een paar jaar hond zijn die echt te vies om beet te pakken ondanks dat ik er ook altijd 2 hoezen overheen had. Vandaar dat ik deze heb laten bekleden met sky (nep-eer).
O trouwens vaak als je de sporthalbeheerders in je gemeente vraagt of en wanneer er matten uit gaan kun je ze vaak zo halen. Mischien een tip. "


Supertip ga het navragen en dat heb je zelf gedaan een stuk eraf gehaald? je bedoeld toch zo'n hele grote blauwe dikke mat? Vind het een geweldig idee :-D

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

11 augustus 2011, 18:31 3 doggies

NICOLE, juist een matrasbeschermer, kon er niet zo gauw opkomen, vandaar mijn gekke verhaal, hahahaha

maar die zijn super, zitten aan alle kanten elastiek , en dan daarover een mooie gekleurde hoes wat je leuk vind, zo blijft het matrasje mooi en schoon, doen zou ik zeggen, dat zijn echt de kosten niet, en anders een luchtbed. hahahaha :-D

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

11 augustus 2011, 18:33 3 doggies

judith....wat een goeie tip, ga er ook achteraan, voor bamse, heerlijk zo,n groot ding, wie weet kan ik er dan ook een bemachtigen, heerlijk voor buiten voor in de winter. :-D

Judith en Sammie

11 augustus 2011, 18:58 3 doggies

@ Nicole; ja zo`n enorm groot blauw geval , haha
Ik heb mijn vader de hele mat opgehaald, en met een zaag op maat gezaagd. De hoes die erom zit zou je ook kunnen gebruiken maar deze was erg versleten.
Dus heb ik er een laten maken.

Bo & Dean

11 augustus 2011, 19:41 3 doggies

" @ Nicole; ja zo`n enorm groot blauw geval , haha
Ik heb mijn vader de hele mat opgehaald, en met een zaag op maat gezaagd. De hoes die erom zit zou je ook kunnen gebruiken maar deze was erg versleten.
Dus heb ik er een laten maken.
"


jahahaha dan is het echt groot heb je niet een stuk over ;-) ;-) ;-) voor als mijn matras versleten is."geintje" maar nogmaals top idee

Judith en Sammie

11 augustus 2011, 19:43 3 doggies

@ nicole, ja hoor de helft staat nog bij mijn vader in de schuur, kom je hem halen? haha :-)

piet

11 augustus 2011, 20:35 3 doggies

Voor mij geen kussen de doerak sloopt hem,smorgens liggen de ingewanden uit de kussen deze week laatste kussen,dus nu maar in een kale bench.

Bauke Bernard (gast)

11 augustus 2011, 20:51

Ik heb voor mijn sint bernard een super hondenkussen gekocht van 140 x 100 cm en 15 cm dik bij www.dtpetspecials.com. Het is een waterdicht kussen waar geen haar aan kan gaan vastzitten en zand klopt je er zo vanaf. Er zit een superzachte vulling in het kussen. Het is hetzelfde dat ze in de echte luxe hoofdkussens stoppen. De hoes is en kan net als het binnenkussen gewassen worden. Het binnenkussen mag ook in de wasdroger.
Ik vind het echt een aanrader en hun service is echt super.

Bo & Dean

11 augustus 2011, 22:04 3 doggies

" @ nicole, ja hoor de helft staat nog bij mijn vader in de schuur, kom je hem halen? haha :-) "


;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) was niet gek he

Melissa

9 augustus 2012, 11:28

In de webshop van me & my dog hebben ze kussens van 150x95 cm. De hond van jorgen raymann heeft hetzelfde kussen. En die heeft ook een flinke Duitse dog.

Kim

9 augustus 2012, 11:32

" Zoek je een groot hondenkussen?

Ga dan naar de Ikea, haal een 1 persoons kindermatras en doe hier een leuk gekleurd hoeslaken om. Kost rond de 40 euro (dus goedkoper dan de meeste grote kussens) en klaar is Kees :-) "


Wat een goed idee! Die ga ik onthouden ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Super groot hondenkussen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^