Gizmo weg gedaan

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Geralda LippoldGeralda Lippold

honden foto van Geralda Lippold

We hebben tot onze spijt Gizmo moeten herplaatsen,hij werd steeds feller,naar andere honden toe,maar ook naar kinderen.We hebben hem verkocht zondag,tot mijn grote schrik zag ik hem vanmorgen op marktplaats staan,meteen gebeld wat er mis was,de man zei keihard dat het Gizmo niet was en dat het goed met hem ging,ik ben kapot en heb een enorme fout begaan,kan er nu niets meer aan veranderen,hoe stom kun je wezen?sorry moest het even kwijt

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Gizmo weg gedaan" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel PriscillaPriscilla 3 doggies

honden foto van Priscilla

Kan je de hond niet terug krijgen?

Heb je iets van een contract gemaakt ?

Hoe ben je bij die mensen gekomen?

honden page profiel DieselDiesel 3 doggies

honden foto van Diesel

:'( :'( :'(

honden page profiel Uma & JokerUma & Joker 3 doggies

honden foto van Uma & Joker

Jeetje wat vreselijk zeg :'(

Hopelijk kun je je hond terug krijgen!
Heb je goed contakt met de mensen aan wie jullie hem verkocht hebben?

honden page profiel Jacqueline en Benji Jacqueline en Benji 3 doggies

honden foto van Jacqueline en Benji

Dat is triest!!

honden page profiel  Yara Yara goedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van  Yara

Jij bent niet de eerste die dit overkomt.
Van bekenden van ons hoorden we een tijdje terug een zelfde verhaal.

Ze hadden hun Chihuahua te koop aangeboden op MP, oudere mensen gaven een reactie dat ze wel belangstelling hadden. Maar ze konden haar niet zelf komen halen want ze hadden geen auto, dus die mensen hebben haar daar naar toe gebracht en dachten ook dat het wel goed zat.

Even later zagen ze ook hun hondje te koop staan op MP, voor veel meer geld dan dat zij ervoor gekregen hadden!

honden page profiel Samantha, Micah,Timmy&TimoSamantha, Micah,Timmy&Timo 3 doggies

honden foto van Samantha, Micah,Timmy&Timo

Jeetje wat erg..!!
Hopelijk krijg je je hond nog terug :'(

honden page profiel Geralda LippoldGeralda Lippold

honden foto van Geralda Lippold

Ik heb geprobeerd hem terug te krijgen,maar hij bleef glashard ontkennen,hij zei dat het goed met de hond ging,en dat hij hem niet wilde wegdoen,ik beschuldigde hem vals en het was Gizmo niet,ben echt helemaal doorgedraaid op dat moment,we hebben inmiddels zelf een pup weer,om samen met Luna dingen te doen oh help als ik dit had geweten..

honden page profiel Samantha, Micah,Timmy&TimoSamantha, Micah,Timmy&Timo 3 doggies

honden foto van Samantha, Micah,Timmy&Timo

Kan je mij de link geven van de advertentie?
Mss kan ik je helpen hem terug te krijgen ?

honden page profiel Claudia & TankClaudia & Tank 3 doggies

honden foto van Claudia & Tank

Oh wat erg.
Ik hoop dat je hem terug krijg.
En anders dat ie een goed baasje krijg.

Heb je de link van mp?

honden page profiel Irene Emma. Irene Emma. 3 doggies

honden foto van Irene Emma.

Ik vraag me af ,waarom je op marktplaats ben gaan kijken ,vermoede je iets of vertrouwde je het niet. Ben je er zeker van, want ik zag dat er 24.000 mogenlijk heden waren om een hond te zoeken.
Hoe heb je hem gevonden??

honden page profiel PriscillaPriscilla 3 doggies

honden foto van Priscilla

Maar hoe ben je aan die man gekomen dan ??
Als je een hond weg doet ben je helaas de controle kwijt. Ik hoop dat de hond een goed thuis zal vinden.

honden page profiel T & T  cockerduoT & T cockerduo 3 doggies

honden foto van T & T  cockerduo

Dit lijkt wel op een handelaar die honden opkoopt en verkoopt. Geef hem aan bij de dierenbescherming? Wellicht kunnen die nog iets voor je betekenen. Ik wil ook wel helpen met uithoren. Doen alsof je belangstelling hebt in de hond. Kijken of hij het inderdaad is.

honden page profiel Samantha, Micah,Timmy&TimoSamantha, Micah,Timmy&Timo 3 doggies

honden foto van Samantha, Micah,Timmy&Timo

Jaa idd daar zat ik ook aan te denken Marieke..!! :-)

honden page profiel EvaEva 3 doggies

honden foto van Eva

Heb je gekeken bij de mensen thuis waar Gizmo terecht zou komen nog voordat ze hem kregen? Dan weet je waar ze wonen, toch? Geef aan dat je je zorgen maakt en of het okee is als je de hond kan zien of dat ze foto's sturen.

Misschien beschuldig je ze onterecht en dan ga je behoorlijk over de schreef. Iemand vals beschuldigen is niet echt leuk voor de mensen die Gizmo in huis hebben genomen. Als je ze niet vals beschuldigt, snap ik absoluut dat je over de rooie bent. Onder welke naam staat Gizmo op Marktplaats?

Ik hoop echt voor je dat je het bij het verkeerde eind hebt. Anders is dit echt een heel rottig verhaal :(.

honden page profiel Claire & Tess & BonnyClaire & Tess & Bonnygoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Claire & Tess & Bonny

ok... wat vreselijk!!!!

Ik kan je alleen vertellen wat ik in een dergelijke situatie zou doen.... wie weet heb je er wat aan....

ik zou een goede bekende (ook van Gizmo) vragen om de hond voor jou terug te kopen zonder jou te noemen....een goede bekende die Gizmo goed kent kan goed zien of het echt Gizmo is.... ik snap dat je dan geld kwijt zou zijn.... maar dan zou je wel Gizmo kunnen helpen.....

bah, wat een nare situatie.....

sterkte ermee!

honden page profiel helmahelma 3 doggies

honden foto van helma

" ok... wat vreselijk!!!!

Ik kan je alleen vertellen wat ik in een dergelijke situatie zou doen.... wie weet heb je er wat aan....

ik zou een goede bekende (ook van Gizmo) vragen om de hond voor jou terug te kopen zonder jou te noemen....een goede bekende die Gizmo goed kent kan goed zien of het echt Gizmo is.... ik snap dat je dan geld kwijt zou zijn.... maar dan zou je wel Gizmo kunnen helpen.....

bah, wat een nare situatie.....

sterkte ermee! "

Dat zou ik dus ook doen!!!Om vervolgens vele malen selectiever te plaatsen.
Als het echt gizmo is :'( :'(

honden page profiel momo 3 doggies

honden foto van mo

0-0 zo triest!
we leven allemaal met je mee
als je de link geeft aan iemand die je misschien kan helpen. Ook op hondenpage zijn er genoeg mensen die je op de een of andere manier zouden willen helpen.
Heel veel succes en houd ons op de hoogte!

honden page profiel Geralda LippoldGeralda Lippold

honden foto van Geralda Lippold

Ik ben echt heel erg fout bezig geweest,ik zag met Gizmo geen uitweg meer,ik kon hem nergens mee naar toe nemen,hij was aggressief op andere honden,maar de laatste tijd vertrouwde ik hem niet meer naar vreemde mensen hij begon op iedereen te happen,toen ben ik fout gegaan,heb hem op marktplaats gezet,vond het vaak zo erg dat hij nooit mee weg kon wandelen ja alleen op een boeren weiland anders niet,het was een combinatie met dat hij ging happen op andere mensen,ik wil geen hond die niet betrouwbaar is en hij was van pup afaan heel dominant wat ik toen nog niet wist,ik heb hem er zaterdag middag op gezet op marktplaats,zondag morgen belde er een man,hij was hier en kwam echt heel lief over ook naar Gizmo toe,hij wilde misschien proberen om er de hondensport(politiehond)mee in te gaan,heb hem gewaarschuwd dat Gizmo hier niet geschikt voor was,hij zei dat als dat niet zo was hij hem ook zou houden.Heb hem zondagavond gebeld hij zei dat het prima met Gizmo ging,vanmorgen keek ik op marktplaats en bleek dat hij er gister avond op stond,ik ben volledig doorgedraaid toen hij zei dat het Gizmo niet was en geloof me iedere honden eigenaar herkent zijn eigen hond net als bij een kind,vanmiddag stond erbij gereserveerd,heb er zelf een waarschuwing bij gezet pas op man in raalte,heb marktplaats getipt omdat hij Gizmo omschreef als lieve hond.Ik heb zelf al een pup weer gekocht om samen met Luna te kunnen lopen en zwemmen,ik heb dit alles echt helemaal fout aan gepakt,heb hem nog de pup aangeboden als ik Gizmo maar terug kreeg maar helaas,vanavond was Gizmo eraf

honden page profiel momo 3 doggies

honden foto van mo

0-0 I feel so sorry for you. Ik kan er wel bijna van huilen. Ik hoop dat je hondje goed terecht is gekomen. Houd marktplaats goed in de gaten!

honden page profiel EstherEsther 3 doggies

honden foto van Esther

Vreselijk om dit meemaken. Jammer dat het zo is gelopen. Mensen kunnen zich anders voordoen dan dat ze daadwerkelijk zijn :'( :'( .

Maar ik lees ook dat je alweer een pup hebt? Is dit niet wat snel?

honden page profiel PriscillaPriscilla

honden foto van Priscilla

" Ik ben echt heel erg fout bezig geweest,ik zag met Gizmo geen uitweg meer,ik kon hem nergens mee naar toe nemen,hij was aggressief op andere honden,maar de laatste tijd vertrouwde ik hem niet meer naar vreemde mensen hij begon op iedereen te happen,toen ben ik fout gegaan,heb hem op marktplaats gezet,vond het vaak zo erg dat hij nooit mee weg kon wandelen ja alleen op een boeren weiland anders niet,het was een combinatie met dat hij ging happen op andere mensen,ik wil geen hond die niet betrouwbaar is en hij was van pup afaan heel dominant wat ik toen nog niet wist,ik heb hem er zaterdag middag op gezet op marktplaats,zondag morgen belde er een man,hij was hier en kwam echt heel lief over ook naar Gizmo toe,hij wilde misschien proberen om er de hondensport(politiehond)mee in te gaan,heb hem gewaarschuwd dat Gizmo hier niet geschikt voor was,hij zei dat als dat niet zo was hij hem ook zou houden.Heb hem zondagavond gebeld hij zei dat het prima met Gizmo ging,vanmorgen keek ik op marktplaats en bleek dat hij er gister avond op stond,ik ben volledig doorgedraaid toen hij zei dat het Gizmo niet was en geloof me iedere honden eigenaar herkent zijn eigen hond net als bij een kind,vanmiddag stond erbij gereserveerd,heb er zelf een waarschuwing bij gezet pas op man in raalte,heb marktplaats getipt omdat hij Gizmo omschreef als lieve hond.Ik heb zelf al een pup weer gekocht om samen met Luna te kunnen lopen en zwemmen,ik heb dit alles echt helemaal fout aan gepakt,heb hem nog de pup aangeboden als ik Gizmo maar terug kreeg maar helaas,vanavond was Gizmo eraf "


Sorry maar zo iemand de pup aanbieden om Gizmo terug te krijgen ? Het is nu dinsdag...tussen zondag en dinsdag alweer een nieuwe pup geregeld ? Sorry maar dit komt heel raar over.

Ik vind het sowieso niet al te best om een dier op marktplaats te zetten. Ik ben van mening dat dieren hier niet geschikt voor zijn. Marktplaats heeft ook niet de beste reputatie. Er zijn genoeg andere manieren om hulp te krijgen en om te herplaatsen.

Mocht het met de pup niet goed gaan...zoek alsjeblieft hulp maar geen marktplaats meer ?

honden page profiel Jantina, Laila & LunaJantina, Laila & Luna

honden foto van Jantina, Laila & Luna

Wat vind ik dit erg :'( word er erg verdrietig van :'(

honden page profiel Geralda LippoldGeralda Lippold

honden foto van Geralda Lippold

ja het is inderdaad snel,heb er alleen goede ervaringen mee,verleden jaar toen ik ons oude as bakkenrasje in heb moeten laten slapen heb ik daarna meteen Luna onze andere mechel gekocht en daar heb ik toen zoveel troost aangehad,en afleiding en ik ben echt alle dagen nog heel blij met haar,maar als ik had geweten dat het zo zou zijn gelopen met Gizmo had ik het niet gedaan,nogmaals ik ben enorm fout bezig geweest

honden page profiel Claire & Tess & BonnyClaire & Tess & Bonnygoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Claire & Tess & Bonny

shit shit shit!!!! sorry dat ik het zo neerzet O-)

goed... wat je nog kunt proberen....

morgenochtend als eerste de rechtswinkel bellen.... en je verhaal doen....

vraag aan de rechtswinkel of er nog iets is wat je kunt doen.... al is het maar Marktplaats vragen om jou door te geven aan wie de hond is verkocht zodat jij zijn geschiedenis door kunt geven.... (en dan kun je meteen aangeven dat je hem best wilt terugkopen... dan kun je daarna een wel goed thuis voor hem zoeken)

je bent idd nogal verkeerd bezig geweest... sowieso meteen je hond meegeven is natuurlijk niet heel slim.... maar dat weet je inmiddels zelf ook....

bel morgen de rechtswinkel.... er zit trouwens volgens mij zowel bij koop als bij verkoop een periode waarbinnen je van gedachte kunt veranderen.... meestal 7 tot 9 dagen.... check het even....

sterkte ermee!!!!

honden page profiel Petra,  *Lily Jane*   & JipPetra, *Lily Jane* & Jipgoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Petra,  *Lily Jane*   & Jip

Ik ben oprecht in shock ... met name zo snel alweer een pup (en aan een pup komen) en dan deze pup weer in de aanbieding doen om Gizmo terug te krijgen :'( Hebben we het hier nog steeds over honden? Over levende wezens? Wat een gesol met dieren echt shocking ...

honden page profiel PriscillaPriscilla

honden foto van Priscilla

" ja het is inderdaad snel,heb er alleen goede ervaringen mee,verleden jaar toen ik ons oude as bakkenrasje in heb moeten laten slapen heb ik daarna meteen Luna onze andere mechel gekocht en daar heb ik toen zoveel troost aangehad,en afleiding en ik ben echt alle dagen nog heel blij met haar,maar als ik had geweten dat het zo zou zijn gelopen met Gizmo had ik het niet gedaan,nogmaals ik ben enorm fout bezig geweest "


Mag ik vragen hoe je zo snel aan een pup kan komen ?

Misschien is de truc iets minder impulsief te zijn...

Sorry als het hard over komt...maar ik kan je echt niet begrijpen.

honden page profiel Petra,  *Lily Jane*   & JipPetra, *Lily Jane* & Jipgoedgekeurde fokker

honden foto van Petra,  *Lily Jane*   & Jip

Arme Gizmo ... ik begrijp dat je zelf ook van de kaart bent, maar please wordt wakker!

honden page profiel Geralda LippoldGeralda Lippold

honden foto van Geralda Lippold

voor mij echt nooit geen marktplaats meer,neem maar van mij aan dat ik mijn lesje hier wel leer,ik heb echt enorme spijt maar berouw komt na de zonde,jullie hebben gelijk meer kan ik niet zeggen

honden page profiel Hetty & SkipperHetty & Skipper

honden foto van Hetty & Skipper

Ik kan er niets aan doen maar voel een beetje hetzelfde als Priscilla, je zet een hond op marktplaats omdat je ten einde raad bent. Dat is een ding, verkopen?, op zondag ... en dan tussen zondag en dinsdag alweer een nieuwe pup. Erg snel hoor! En dan ook nog die pup aan die vent aanbieden omdat je nu ineens Gizmo terug wil die je eerst verkoopt omdat je het helemaal niet meer ziet zitten met hem. Wat kan de pup daar aan doen? Moet die dan maar een handelobject worden omdat jij niet goed hebt nagedacht wat je deed met Gizmo? Het is al erg genoeg voor Gizmo op deze manier ... maar om dan ook van de nieuwe pup nog een speelbal te gaan maken. Sorry dat gaat er bij mij helemaal niet in ...

Het is rot dat het zo loopt maar ik heb medelijden met de hond. Denk volgende keer alsjeblief goed na voor je actie onderneemt want nu heb je spijt en kan het je helaas niet meer helpen.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Gizmo weg gedaan" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

pagina 1 van 8 12 3 4 5 6 7 8
^