ik wordt pleegmama!

53 reacties · pagina 1 van 2

maxlisa

7 augustus 2011, 13:53

volgende week krijg ik een pleegdochter! lag eigenlijk niet in de planning maar ja soms lopen dingen nou eenmaal toevallig.
ik heb er zin in.
ik heb vaker logeerhondjes en heb natuurlijk zelf ook 2 jongens. maar wat vind ik het spannend, hoe ga ik wat doen. wat als ze de katten niet leuk vind of wat als........ man oh man het stikt van de beren op de weg.
zal even kijken hoe een bench training ook alweer werkt, altijd handig.
nou zodra zara er is stel ik haar even goed voor.
iemand nog tips??

dit is dus ons toekomstig prinsesje, wat is ze mooi he?? denk dat er iets van een tjech in zit, dus dat zal job wel leuk vinden.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "ik wordt pleegmama!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Claudia

7 augustus 2011, 13:55 3 doggies

AHHH! Volgensmij had ik die hond gezien gehad! Zij is echt prachtig! Was zijn niet van Animal Rescue Sofia?

maxlisa schreef het onderwerp

7 augustus 2011, 13:59

ja dat klopt, ik had haar ook al gezien, vind haar zo mooi, echt ons type en nu komt ze gewoon naar ons toe! ik voel me beste vereerd.
ik kreeg een mailtje dat ze snel een opvang adres nodig hadden en of ik wou. ja ik wil een grote en volwassen hond, en zara is de uitkomst.

Claudia

7 augustus 2011, 14:00 3 doggies

" ja dat klopt, ik had haar ook al gezien, vind haar zo mooi, echt ons type en nu komt ze gewoon naar ons toe! ik voel me beste vereerd.
ik kreeg een mailtje dat ze snel een opvang adres nodig hadden en of ik wou. ja ik wil een grote en volwassen hond, en zara is de uitkomst. "


Wouw! Hahahah! Lucky you! Ga je haar houden? Anders kom ik haar stelen hoor O-)

maxlisa schreef het onderwerp

7 augustus 2011, 14:06

moeilijk he? de planning is daar totaal niet! een x husky met een tsjech lijkt me nou ook niet de geschikte combi, maar who knows. ik kan heel goed afstand bewaren hoor maar met zo n hond over straat paraderen komt mijn ego wel ten goede O-)
maar natuurlijk zal zij snel een baasje vinden. (wie het ook weze moge, zeker lucky)

Romy en Joep

7 augustus 2011, 14:09 3 doggies

Dat lijkt mij ook leuk om honden op te vangen!!

maxlisa schreef het onderwerp

7 augustus 2011, 14:13

ze zoeken nog voor een aantal pups pleeggezinnen. ik ben gek op wandelen dus een pup is hier ook niet zo op zn plek. je kan op de site kijken en je aanmelden.

corrie koopman

7 augustus 2011, 14:13 3 doggies

Wat leuk voor je. :-)

Het is een mooie hond en veel plezier met haar.

Lauren

7 augustus 2011, 14:14 3 doggies

Super zeg! :-D
Ze is echt prachtig!

Lijkt me echt fantastisch, pleeggezin zijn voor zulke honden. Helaas willen mijn ouders dat niet en natuurlijk kost het ook veel tijd om zulke honden goed te socialiseren.
Dus echt super dat je het gaat doen! :-)

Romy en Joep

7 augustus 2011, 14:54 3 doggies

ik zal het eens met mijn ouders overleggen!

Romy en Joep

7 augustus 2011, 14:55 3 doggies

op welke dag komen ze binnen? Wij hebben nu nog een logeerhond dus misschien is dat niet heel erg praktisch.

maxlisa schreef het onderwerp

7 augustus 2011, 14:57

bedankt, ik hoop dat het plezier wordt. de tijd heb ik nu even dus die kan ik mooi nuttig besteden.

Hanna

7 augustus 2011, 18:59 3 doggies

Lucky you and me...kan lekker mee genieten, en Lady kan met haar babbelen in het Bulgaars. :-D
Super voor jouw en, volgens mij, ook voor Job. Als ik zie hoe hij op Shiva reageert,..... ;-)

Succes met het wachten en voorbereiden. :-D

maxlisa schreef het onderwerp

7 augustus 2011, 19:03

hahaha ja wie weet kunnen wij er nog wat van opsteken. en wij genieten ook van jouw hondjes dus je mag zeker meegenieten met zara.
ik zal wel even de gemeente inlichten wanneer we op stap gaan, kan het luchtalarm af.
en wel hanidg zo n ervaringsdeskunduge in de buurt.

Cornelie

8 augustus 2011, 00:14 3 doggies

Wat een ontzettend mooie hond!

Jammer dat ik niet meer honden kan hebben momenteel.

Succes ermee, en ik hoop nog wat meer foto's voorbij te zien komen!

maxlisa schreef het onderwerp

8 augustus 2011, 14:06

zondag middag komt ze! en joh een hond meer of minder maakt niet meer uit toch??

Romy en Joep

8 augustus 2011, 16:34 3 doggies

nee voor mij niet, maar mijn ouders zijn het er niet helemaal mee eens!

Cgoedgekeurde fokker

8 augustus 2011, 16:35 3 doggies

Wat spannend en wat een mooi werk :-D!!

maxlisa schreef het onderwerp

14 augustus 2011, 14:37

ZE IS ER!!!!!!!!!
wat is ze mooi en klein, had dr groter verwacht, het lijkt wel of er husky in zit. gelukkig is mijn huis daartegen bestand (hoop ik).
even samen met max een stukje gelopen ze vind het nederlandse gras eerder om te eten dan op te plassen, naar huis toe; even snuffelen mij goed in de gaten houden en nu heeft ze de botten ontdekt en ligt heerlijk te kluiven in de mand. ik kan dr aaien en ze laat dr bot los als ik in haar buurt kom. wat een voorbeeld! natuurlijk is ze nerveus maar naar de omstandigheden is het een relaxe hond. volgens mij wordt zij een hele grote boef!
ga nu even de katten uit de slaapkamer bevrijden om te zien hoe dat gaat. ze heeft ze natuurlijk wel al geroken maar geeft geen jachtsignaal af.
vanavond zal ik weer even een up -datjes verslag brengen.

hahaha ondertussen heeft ze al 3 botten in beslag genomen!

Anita

14 augustus 2011, 22:21 3 doggies

Fijn dat ze veilig is aangekomen! :-)
Het begin gaat best goed zoals ik het lees.
Zo hee, al 3 botten in beslag genomen.:-)
Hoe gaat het nu?

Dobrygoedgekeurde fokker

14 augustus 2011, 22:27 3 doggies

Wat is ze mooi zeg, precies een type wat mij aanspreekt.

Fijn dat jij in de mogelijkheid bent om haar op te vangen, hou ons op de hoogte :-)

maxlisa schreef het onderwerp

14 augustus 2011, 22:39

hehe ze slaapt. de buurvrouw kwam ook even kijken maar die heb ik hoe onbeleefd weggestuurd. het is echt een mini meisjes job. alles is mooi en leuk. is erg gewaagd aan grenzen.
je zou toch denken dat een hond die net binnen komt zich wat op de achtergrond houdt, dit meisje niet hoor!
he waar ga jij heen, he wat kook je? dat lust ik ook wel hoor! eh wat is dat nou voor een dier? snuffel, snuffel, pats! helemaal verbaasd. ja dat doen poezen.
daarna ging ze even fixeren had al een slipketting klaar liggen (ala trainingdisc) plof, huh waar komt dat vandaan? 5 minuten later hetzelfde. ze zal nu wel door hebben dat de poezen heilig zijn.

normaal zou ik wel zo n hond tot rust laten komen maar mevrouw is totaal niet verlegen of angstig aan gelegen. ze was ook blij om me na al die jaren (????) weer te zien.

ze wilt buiten niet plassen alleen maar snuffelen en naar mensen voor aandacht. dus kon de plas in de huiskamer niet uit blijven.

vrees dat hier nog een hele kluif aan zit te komen maar als je job hebt gehad kan je alles aan! zeker als het de helft weegt.

verder is ze doodsbang voor de bench. ontwijkt m en kaas erin gedaan dat probeert ze zo goed en te kwaad eruit te halen met de voeten buitenboord.

Hanna

15 augustus 2011, 10:24 3 doggies

Fijn dat het al met al mee valt...toch? Zeker omdat je wel wat gewend bent. Ik ben ook super nieuwsgierig maar houd me in......de koffie komt wel. Heel verstandig dat je nu rust . Ja....zo'n ervaring..de reis, de bench tijdens de reis. Heb jouw bench gezien, misschien gaat ze ontdekken dat die ook veilig kan zijn.

Beetje geslapen vannacht? En Zara?

maxlisa schreef het onderwerp

15 augustus 2011, 11:04

vannacht heeft ze tegen mij aangeslapen. de hele nacht. ik heb wat minder geslapen, vond het wat onwennig, dat komt wel goed en heb stiekem ook genoten van haar gezelschap.
wil ik haar eten geven, heeft ze kattenvoer meegekregen?! nou toen moest ze maar aan een penslap. tjee wat eet ze keurig! wel de hele badkamer door maar echt stukje voor stukje knippen.

hanna je bent altijd welkom voor koffie, jij kent de regels die een hond nodig heeft, de buurvrouw wilde steeds zara dr aandacht.

de poezen zijn nu heel erg eng geworden, dus dat gaat goed. ze gromt naar ze (uit onzekerheid) en vervolgens komt ze steun halen.

nu ligt ze weer te kluiven, heeft in totaal 6 botten om dr heen liggen O-) . maxje laat ze met rust en hij haar ook.
al met al heerlijk rust in huis.

Lauren

15 augustus 2011, 12:14 3 doggies

Wat fijn dat het zo goed gaat! :-)

Wel raar dat ze kattenvoer heeft meegekregen? Haha, nou ja, een penslap is sowieso veel beter (en lekkerder).
Ze heeft het ook wel voor elkaar zeg, 6 botten! Dat Max & Job dat niet erg vinden!

Maak je binnenkort nog foto's van haar? O-)

maxlisa schreef het onderwerp

15 augustus 2011, 22:52

even een fotootje van dr,

gezellig op de bank met maxje en mij.


hanna kwam net even langs en heeft dus ook de foto gemaakt. even gedag zeggen en zara ging weer lekke dr ding doen. ging eindelijk een beetje het huis onderzoeken. gelukkig slaapt ze steeds meer. verder is het eigenlijk net alsof ze er echt bij hoort.
ze heeft eind van de morgen buiten geplast, plast een teef maar 1x per dag?? ben jongens gewend die elke grasspriet moeten hebben.

Anita

15 augustus 2011, 23:51 3 doggies

Leuke foto joh! :-)
Fijn dat het zo goed gaat.
uhm...Matchy wil wel 8 keer op een wandeling plassen... O-)

Vrouwtje van Denzel en Diva (R.I.P. Dixie)

16 augustus 2011, 07:43 3 doggies

" even een fotootje van dr,

gezellig op de bank met maxje en mij.


hanna kwam net even langs en heeft dus ook de foto gemaakt. even gedag zeggen en zara ging weer lekke dr ding doen. ging eindelijk een beetje het huis onderzoeken. gelukkig slaapt ze steeds meer. verder is het eigenlijk net alsof ze er echt bij hoort.
ze heeft eind van de morgen buiten geplast, plast een teef maar 1x per dag?? ben jongens gewend die elke grasspriet moeten hebben. "


Super dat je haar opvangt en wat een mooie hond. Dat 1x per dag plassen gaat over hoor. Denzel deed dat de eerste paar dagen ook, hij plaste 1x per 12 uur dat was hij zo gewent blijkbaar. Maar toen hij eenmaal wist dat we hier 4x per dag gaan wandelen was het over.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "ik wordt pleegmama!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^