German Cooli gezocht

6 reacties

German Cooli (gast)

6 juni 2009, 01:08

OK Wie kan mij helpen???
Waar kan ik fokkers vinden in Europa?
Aangezien het ras hier niet erg bekend is....
HELP!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "German Cooli gezocht" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Ilja & ***Sterre**

6 juni 2009, 01:31

Hoi,

Ben bang dat je'm zal moeten importeren... :-)

Succes, lieve groet, Ilja

karen (gast)

28 september 2009, 15:49

Hai, waarschijnlijk bedoel je een german tiger? Of kijk ook eens bij het onderdeel Koolie hond, heb ik net gelezen, ziet er erg leuk uit.

Amber & Lootah

28 september 2009, 17:07

hoi hoi,

dan is het denk ik of een australische koolie, of een german tiger die je bedoelt. Deze eerste zul je hoogstwaarschijnlijk uit australie moeten halen. Een german tiger fokker ben ik nog nooit tegen gekomen op internet (ook naar gezocht ;-)). Realiseer je echt wel wat je in huis haalt. Je hebt de werklijn border collie, dat maal 10 en je hebt het de werklust van een koolie. Op een boederij werken is waar hij zich het prettigst voelt, het zijn geen honden die genoegen nemen met een gewoon gezins leventje en 1 keer per week honden training. Neem evt. contact op met fokkers in het buitenland en laat je goed inlichten door hun :-)

Op de site van deze fokker staan heel veel links ;-)

http://www.koolie-tjukurpa-kennels.0catch.com/

Groetjes Amber

Cabasjagoedgekeurde fokker

28 september 2009, 18:52

Waarom dat ras???
in al die rassen die er zijn kan je daar niet 1 uit vinden die bij je past??

ukkie

28 september 2009, 19:16

Je kan verliefd worden op een ras.
Ze zijn heel mooi.


Border Collie x 10?
Dat is een werk.

Amber & Lootah

29 september 2009, 23:24

Ja van wat ik gehoord heb zijn ze nog werklustiger als werklijn border collies :-) Je zal je in het elk geval niet snel hoeven te vervelen met zo'n hond ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "German Cooli gezocht" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^