Hoe zat dat ook alweer? (wandelen pup)

7 reacties
Pomeranian Alles over de PomeranianKarakter, verzorging en wat baasjes van het ras vinden

Barbara, Vos, Quin en Boo

1 augustus 2011, 15:47

Ik heb eens gehoord over het aantal weken dat een pup is zoveel minuten mogen ze lopen...alleen lijken mij 10 minuten wel erg veel voor mijn Dwegkeesje van 10 weken...
Mijn vraag: hoelang kan mijn dwergkeesje van tien weken wandelen en hoeveel tijd moet er tussen de wandelingetjes zitten??
Alvast bedankt voor de reacties:-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hoe zat dat ook alweer? (wandelen pup)" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Eefje • Yuna

1 augustus 2011, 15:50 3 doggies

5 minuten per maand dat ze oud zijn.
Dus voor jou dwergkees is dat dus 10 minuten.
Met een pup adviseren veel mensen elk uur te wandelen en dat dan af te bouwen.

corrie koopman

1 augustus 2011, 15:52 3 doggies

Ik loop altijd 5 minuten met de een pup en dan langzaam opbouwen.

Jeroen & Lola

1 augustus 2011, 15:58 3 doggies

5 minuten per maand jah
sommigen houden ook 1 minuut aan voor elke week dat ze oud zijn...

je "mag" dus 10 minuutje met je dwergkeesje wandelen

en tja hoevaak, ik ging echt niet elk uur met lola naar buiten...(verder deed ze de plasjes dan in de tuin)
maar liep bv een keer of zes per dag

kijk wat je zelf handig vind...

wil je bv niet dat je hond in de tuin gaat plassen of poepen moet je vaak aan de wandel...


Hannah en Pépé

1 augustus 2011, 16:02 3 doggies

Een hond moet je niet beoordelen op zijn grootte ;-)
Een chihuahua zou bijvoorbeeld veel meer zin kunnen hebben om een uur te wandelen dan iets van een Labrador!

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

1 augustus 2011, 18:33 3 doggies

Idd 5 minuten per maand oud, dat zou ruim 10 minuten zijn... Maar dat zou ik 4x per dag doen hoor... En de rest van de keren dat je naar buiten gaat gewoon een plaspauze van een paar minuten.

Iedere hond is weer anders, je hoeft niet 10 minuten te wandelen. Soms was Bodhi na 5 minuten al weer helemaal overprikkeld en ging ik weer naar huis. Kijk gewoon goed naar je hond en stem je wandelingen daar op af. Een klein hondje heeft natuurlijk veel kortere beentjes en moet dus langere afstanden afleggen. Je zou de hond ook een gedeelte kunnen tillen en dan een klein stukje laten wandelen. Of je gaat gewoon minder ver weg en blijft op bepaalde plekken langer stil staan.

Barbara, Vos, Quin en Boo schreef het onderwerp

1 augustus 2011, 19:05

Bedankt voor de reacties, @Angela Bodhi, ja Vos is het idd soms ook al wel na 5 minuten zat..dan gaat ie op mijn schoenen zitten van til mij maar weer op:p
En ik denk dat ik het bij 4x op een dag hou voor nu...hij speelt en rent ook erg veel in de tuin..

Christien&Chelsea

1 augustus 2011, 23:26 3 doggies

Het gaat niet echt op een timer, hoelang je moet lopen.. Ik was in 10 minuten de straat nog nieteens uit want iedereen wilde d'r aaien, en ze wil ieder geluidje een uur nastaren en ieder mens wil ze enthousiast begroeten.. Ik denk dat je gewoon paar keer per dag een klein blokkie om moet..

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hoe zat dat ook alweer? (wandelen pup)" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^