kippennek en eendennek vind ik leuk inderdaad om mee te beginnen, zodat je hond gaat wennen aan kauwen, trekken en scheuren, nekken bestaan hoofdzakelijk uit kraakbeen, zou ik niet als vlees bot zien.
kipkarkas is meestal 50/50 dus zit je aan 150 gram bot is vrij veel zou je nu 200 gram kipkarkas pakken en 100 gram nek dan zit je rond de 20% bot
Het is ook wel handig om even te vragen wat lotgering gebruikt aan orgaan, bot en spiervlees. Ik heb de totaal versie voor lol ontdooid vorige week, niet aan mijn honden gegeven ik vond het veel te vet namelijk. Dus meer vet als spiervlees dan echt spiervlees. Als je wil dan wil ik wel een menu voor je maken, moet ik alleen even weten waar je allemaal aan kan komen.
En de konijn is dit een heel gemalen konijn of onderdelen??